Samsung Galaxy S4: Přehled příslušenství a cen pro český trh

Pro Samsung Galaxy S4 bude k dispozici nepřeberné množství příslušenství. My vám jej v tomto článku představíme a rovnou vám prozradíme doporučené koncové ceny.

Samsung pro svoji vlajkovou loď, model Galaxy S4 (preview a první dojmy) chystá celou řadu příslušenství; uživatelé si budou moci vybrat z několika ochranných krytů, fanoušky her jistě potěší bezdrátový Game Pad a nejen sportovci ocení příslušenství pro monitorování fyzické kondice. V nabídce samozřejmě nechybí ani klasické příslušenství jako sluchátka či dokovací stanice a konečně se dočkáme i bezdrátové nabíječky.

Flipové pouzdro S-view

Čas, stav baterie, SMS, hudební playlist i číslo volajícího, to vše je nyní s novým, částečně průhledným krytem jasně vidět. Uživatelé tak mohou přijímat či odmítat hovory bez nutnosti otevření krytu. Funkce Auto Wake-up (automatické probuzení) se aktivuje ve chvíli, kdy je kryt otevřen – není proto již nutné přejet prstem po displeji, nebo stisknout tlačítko pro ruční odemknutí. Stejně tak platí, že když kryt zavřete, telefon se automaticky zamkne. 

 • k dispozici bude v provedení: černá a bílá; nabídka bude postupně rozšířena o další barevné kombinace
 • doporučená maloobchodní cena: 899 Kč s DPH 

  

Flipové pouzdro

Kryt Flip Cover je k dostání v základním černém a bílém provedení, nebo ve variantách pestrých barev. Přední otvor pro reproduktor uživateli umožňuje volat, i když je kryt zavřený. 

 • k dispozici bude v provedení: bílá, černá, růžová, modrá, zelená, oranžová, žlutá
 • doporučená maloobchodní cena: 599 Kč s DPH

  

Ochranný kryt plus

Ochranný kryt Samsung Protective Cover+ se na telefon poměrně snadno nasadí. Je vyroben z odolné gumy a polykarbonátu, čímž zajistí kompletní ochranu proti poškození při nárazech a pádech a zároveň uživateli poskytne pohodlnější uchopení bez rizika vyklouznutí. 

 • k dispozici bude v provedení: růžová, modrá, zelená, bílá a tmavě modrá
 • doporučená maloobchodní cena: 369 Kč s DPH

 

Kožená kapsa

Kvalitní kožené pouzdro (kapsa) chrání Samsung Galaxy S4 před oděrkami a prachem. Tvarově se přizpůsobí přístroji a s každým dalším použitím získá stylovou patinu. 

 • k dispozici bude v provedení: hnědá
 • doporučená maloobchodní cena: 1 199 Kč s DPH

 

Nabíjecí sada s baterií

Praktická nabíjecí sada obsahuje náhradní baterii a samostatný dobíjecí dok, který slouží také jako pouzdro pro snadné a bezpečné uchovávání baterie v době, kdy není sada používána. Majitelé „es-čtyřky“ se tak nemusí strachovat, že se jim smartphone vybije třeba po sledování filmů nebo poslechu hudby, ani nemusí řešit hledání místa, kde by si na cestách doplnili energii pro svou baterii. 

 • k dispozici bude v provedení: bílá
 • doporučená maloobchodní cena: 979 Kč s DPH

  

Bezdrátový Game Pad

S mobilním Game Padem si mohou majitelé modelu S4 užít všechny své oblíbené mobilní hry ještě realističtěji prostřednictvím bezdrátového propojení přes Bluetooth se snadným párováním přes NFC. Kompaktní design Game Padu umožňuje jeho snadné nošení a hrání her kdekoliv. Doma mohou uživatelé navíc propojit svůj smartphone s televizorem a užít si hraní her na velké obrazovce. Bezdrátový Game Pad, který bude v prodeji od července, totiž umožňuje režim dálkového ovládání pro domácí použití. 

 • k dispozici bude v provedení: bílá
 • doporučená maloobchodní cena: 1 799 Kč s DPH

 

Konečně i bezdrátová nabíječka

Indukční podložka v kombinaci se speciálním zadním krytem umožnuje bezdrátové nabíjení smartphonu Galaxy S4. U Galaxy SIII to nějak nevyšlo, ale u modelu S4 už si bezdrátového dobíjení konečně užijeme :)

 • k dispozici bude v provedení: bílá (podložka i kryt)
 • doporučená maloobchodní cena: 1 439 Kč s DPH (podložka), 949 Kč (kryt) 

  

S Health náramek

Náramek S Health sleduje aktivitu uživatele (spálené kalorie, počet kroků, ušlá vzdálenost, spánkový rytmus). Do zařízení je zabudovaný tříosý akcelerometrický senzor, který systematicky a automaticky monitoruje zdraví uživatele, okolí a mnoho dalších parametrů, aby majiteli pomohl udržet si kondici. Díky tenkému minimalistickému designu se pásek S Health pohodlně nosí po celý den. Je vyroben z pevného voděodolného materiálu, aby ho uživatelé mohli nosit kdykoliv a kdekoliv s minimálním rizikem. 

 • k dispozici bude v provedení: černá, modrá, růžová
 • doporučená maloobchodní cena: 2 099 Kč s DPH

 

Body Scale: osobní váha

S Health osobní váha odesílá přes Bluetooth aktuální hmotnost uživatele do aplikace S-Health. Stupnice měří hmotnost uživatele a zaznamenává jí do telefonu. Váha může být spárována až se sedmi zařízeními. Propojení S-Band + Body Scale + aplikace S-Health 2.0 je tak vítězná kombinace pro jednoduchý přehled o své tělesné kondici. 

 • k dispozici bude v provedení: bílá
 • doporučená maloobchodní cena: 1 699 Kč s DPH 

 

Měření srdečního tepu

Hrudní pás S Health synchronizuje přes Bluetooth informace o aktuálním srdečním tepu s telefonem uživatele. Měřič uživateli umožňuje kontrolovat intenzitu při běhu, jízdě na kole nebo tréninku v tělocvičně pro efektivnější cvičení. 

 • k dispozici bude v provedení: černá
 • doporučená maloobchodní cena: 1 699 Kč s DPH

Samsung tentokrát nic nepodcenil a pro Galaxy S4 nabízí opravdu poctivou porci příslušenství pro všechny možné aktivity, hraní her a další využití. Pokud byste si všechny nabízené položky koupili, připravte si dohromady dalších 12 030 Kč.

Samsung i9505 Galaxy S 4 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku