Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 na novém renderu z @evleaks (aktualizováno)

Samsung Galaxy S4 na novém renderu z @evleaks (aktualizováno)

Aktualizováno v 12:35

Francouzská pobočka internetového obchodu Expansys na Twitteru informovala, že uniklý render Galaxy S4 pochází z dílny jejich grafika (ukázka) a jedná se pouze o ilustrační obrázky. Podle Expansysu jim @evleaks jejich dílo zcizili a bez svolení zveřejnili společně se svým watermarkem. Zdá se tedy, že kanál @evleaks už nemůžeme považovat za tak důvěryhodný zdroj, kterému by se dalo věřit a zařízení na obrázku nebude mít s finální verzí příliš mnoho společného a opět se tedy jedná o podvrh.

Původní text

Twitter účet @evleaks je známý tím, že se na něm s předstihem objevují rendery chystaných zařízení, a jinak tomu není ani v případě Samsungu Galaxy S4, který bude oficiálně představen 14. března v New Yorku a naše redakce bude u toho. Za normálních okolností bychom oběma uniklým renderům nevěnovali žádnou zvláštní pozornost, protože podobných obrázků se už ve spojení s Galaxy S4 objevily desítky, nicméně právě zveřejnění prostřednictvím @evleaks celé situaci dodává na důvěryhodnosti.

  

Galaxy S4 je bezesporu jedním z nejsledovanějších telefonů s Androidem a očekávání jsou obrovská. V tuto chvíli je téměř jisté, že telefon nabídne 4,99″ displej s fullHD rozlišením (spekuluje se o Super AMOLED panelu), 2 GB RAM, 13Mpx fotoaparát a k dispozici by měly být tři paměťové varianty – 16 GB, 32 GB a 64 GB. Slot na paměťové karty s největší pravděpodobností přítomen nebude.

Operační systém Android 4.2 „Jelly Bean“ ještě doplní uživatelské prostředí TouchWiz UX a spekuluje se také o tom, že Galaxy S4 nabídne novou funkci s názvem Eye Scrolling (více informací).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

12 komentářů

 1. Bez tlacitiek? fake

  a odkial mate, ze nebude slot na karty?

  • jan (neregistrovaný)

   je to fake bude zaobleny podivejte se na kolebku pro bezdratove nabijeni je obla jako S3 takze tvar bude podobny

 2. Můžu se zeptat jak jste přišli na to, že nebude slot na paměťové karty? Pokud se neplatu tak zatím každý S slot mělo a co jsem koukal na webu tak se i často jeho přítomnost objevuje :). I kdyz musíme se nechat překvapit

 3. Tyhle „úniky“ mě až do oficiálního představení nechávají klidným…

 4. Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty úniky a leaky zakázala!

 5. @evleaks tentokrát přestřelil, jelikož ukradl obrázek a hodil na něj svůj podpis. [odkaz]

  • Přesně tak, akorát mi to dorazilo do RSS a text už jsem aktualizoval. @evleaks pro mě od teď ztrácí na důvěryhodnosti.

  • fore (neregistrovaný)

   Jezis vzdyt se na to podivejte, to snad neni ani 16:9 nechutna cihla, tohle se snad ani neda povazovat za duveryhodny render…..nechapu.

  • Byla to jen otázka času. Bude si muset založit nový účet :D

 6. W8 (neregistrovaný)

  :D

  tak to už je aj SIII pekná , ale nie fakt srandujem

  ale dúfam že tak bude vyzerať,to je hnus velebnosti no čo SAMSUNG

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).