Samsung Galaxy S4 na novém renderu z @evleaks (aktualizováno)

Aktualizováno v 12:35

Francouzská pobočka internetového obchodu Expansys na Twitteru informovala, že uniklý render Galaxy S4 pochází z dílny jejich grafika (ukázka) a jedná se pouze o ilustrační obrázky. Podle Expansysu jim @evleaks jejich dílo zcizili a bez svolení zveřejnili společně se svým watermarkem. Zdá se tedy, že kanál @evleaks už nemůžeme považovat za tak důvěryhodný zdroj, kterému by se dalo věřit a zařízení na obrázku nebude mít s finální verzí příliš mnoho společného a opět se tedy jedná o podvrh.

Původní text

Twitter účet @evleaks je známý tím, že se na něm s předstihem objevují rendery chystaných zařízení, a jinak tomu není ani v případě Samsungu Galaxy S4, který bude oficiálně představen 14. března v New Yorku a naše redakce bude u toho. Za normálních okolností bychom oběma uniklým renderům nevěnovali žádnou zvláštní pozornost, protože podobných obrázků se už ve spojení s Galaxy S4 objevily desítky, nicméně právě zveřejnění prostřednictvím @evleaks celé situaci dodává na důvěryhodnosti.

  

Galaxy S4 je bezesporu jedním z nejsledovanějších telefonů s Androidem a očekávání jsou obrovská. V tuto chvíli je téměř jisté, že telefon nabídne 4,99″ displej s fullHD rozlišením (spekuluje se o Super AMOLED panelu), 2 GB RAM, 13Mpx fotoaparát a k dispozici by měly být tři paměťové varianty – 16 GB, 32 GB a 64 GB. Slot na paměťové karty s největší pravděpodobností přítomen nebude.

Operační systém Android 4.2 „Jelly Bean“ ještě doplní uživatelské prostředí TouchWiz UX a spekuluje se také o tom, že Galaxy S4 nabídne novou funkci s názvem Eye Scrolling (více informací).

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku