Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 mini a Galaxy Mega dostanou update na Android 4.4

Samsung Galaxy S4 mini a Galaxy Mega dostanou update na Android 4.4

Podle interního dokumentu o bezpečnostním řešení Samsung Knox je zřejmé, které ze současných modelů jihokorejského výrobce dostanou aktualizaci na Android 4.4, respektive která zařízení se dočkají aktualizace s integrovaným prvkem Knox. V dokumentu se uvádí, že model Galaxy S4 mini (recenze) a Galaxy Mega (recenze) získají funkce spojené s technologií Knox společně s aktualizací na Android 4.4 „KitKat“.

Dokument bohužel nespecifikuje, zda se aktualizace bude týkat modelů Mega 5.8 nebo Mega 6.3, tipujeme ale, že se dočkají oba kousky. Je také zřejmé, že Android 4.4 obdrží nedávno představený Galaxy Note 3 (videorecenze) a Galaxy S4 (recenze).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. Uf, máme kolik modelů na trhu za poslední 1-2 roky? O každém novinka, že dostane 4.4 (což by měla být tak nějak samozřejmost)… No to se máme zde na co těšit:-)

  • Tak jiste ze pro rok/dva stare telefony by to mela byt samozrejmost (hlavne HTC by se melo stydet) ;-) Stejne jako to, ze by aktualizace mely byt tak max mesic po oficialnim predstaveni nove verze OS. Bohuzel firmy to NAPROSTO ZBYTECNE zdrzuji :( Napr. takovy Samsung vyda jednu verzi firmware pro konkretni telefon, ze ktere naprosto nepochopitelne vytvori snad 50 dalsich, ktere se lisi snad v jedne vete apod. Vsechno tohle by se dalo resit MNOHEM rychleji, ale to by NEKDO musel CHTIT.

 2. Tady se hovoří už o 4.4ce, ale 99% modelů ještě nemá ani 4.3

  • 4.3ka bude podle me v rade pripadu preskocena….

  • Jo to když se slibovalo JB 4.2 na Galaxy Note tak se taky šuškalo, že se asi skočí rovnou na 4.3, ale skutečnost je taková že to zamrzlo na téměř nepoužitelné 4.1.2, ještě že je tady CM, jinak by tenhle docela slušnej foun byl dobrej akorát jak plácačka na mouchy

  • jo ale to je stary foun… stejne jako moje S2ka :(

  • Mám Note na 4.1.2 a nepoužitelným ho neshledávám, co konkrétně ti nefunguje?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).