Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S20 Ultra míří do Evropy v nové barevné variantě

Samsung Galaxy S20 Ultra míří do Evropy v nové barevné variantě

Galaxy S20 Ultra je aktuálně nejvybavenějším telefonem od Samsungu, ovšem na veřejnosti může tento skvost ve vašich rukách kdekdo přehlédnout – Samsung dosud svoji vlajkovou loď nabízel pouze v nevýrazné černé a šedé barvě. Nyní se do Evropy dostává nová barevná varianta, která přeci jen upoutá o něco více.

galaxy s20 ultra 1

Nové bílé provedení se oficiálně jmenuje Cloud White a je dostupné v několika vesměs evropských zemích a v USA. Cena i výbava bílého Galaxy S20 Ultra kopíruje nabídku původních barevných variant.

Od českého zastoupení společnosti Samsung máme potvrzeno, že se u nás Galaxy S20 Ultra v této barvě zatím prodávat nebude, nicméně zákazník má k dispozici alespoň bílou variantu Galaxy S20.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Už to má aspoň Snapdragon?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).