Samsung Galaxy S IV: Premiéra v březnu, zahájení prodeje v květnu

Okolo chystaného nástupce dosavadní vlajkové lodi Samsungu, modelu Galaxy S III se spekulace točí již řádně dlouhou dobu. Nejinak tomu bylo i u předchůdců a nutno také dodat, že jejich důvěryhodnost nebyla příliš vysoká. Mnoho fanoušků se těšilo na oficiální odhalení na CESu 2013, jejich nadšení však zchladila informace, že se bude jednat pouze o představení pro VIP partnery a operátory, které se uskuteční za zavřenými dveřmi. Ihned se samozřejmě začalo mluvit o oficiálním termínu odhalení pro širokou veřejnost, a to se nyní začíná dostávat na povrch; představení bychom se údajně měli dočkat 4. března s tím, že na trhu se novinka objeví v průběhu května.

Korejskému členovi stránky SamMobile.com se totiž do rukou dostala údajná pozvánka na představení. Na ní je jako místo premiéry uvedeno jihokorejské město Pyeongchang, kde se mimochodem v roce 2018 budou konat zimní olympijské hry.

Co již ale můžeme považovat za věrohodnější, je vyjádření zaměstnance libanonské pobočky Samsugu. Ten na facebookové stránce odpověděl fanouškovi zajímajícímu se o Galaxy S IV, že se tento model na trh dostane nejdříve v květnu tohoto roku. Takový termín by i vzhledem k době předvedení předchůdce dával smysl, na přesné datum si ale stále budeme muset počkat. 

Zdroje: 12

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku