TOPlist

Samsung Galaxy Round je prý jen prototyp: Dostupnost bude velmi omezená

Samsung způsobil představením svého modelu Galaxy Round s prohnutým displejem nemalé pozdvižení. Ačkoliv se mezi množstvím ohlasů z řad veřejnosti našly i skeptické názory na jeho smysluplnost, nedá se novince upřít originalita. Jak se ale zdá, případní zájemci zřejmě nebudou mít při jejím shánění snadný úkol.

Server SamMobile.com totiž přinesl zprávu, podle které má být Galaxy Round jen jakýmsi prototypem při testování nové technologie. Samsung si chce prý ověřit svůj prohnutý Super OLED displej v praxi a nový model tak vydá na jihokorejský trh, pro který je novinka primárně určena, jen ve velmi omezeném množství kusů.

  

Informace prý pochází od blíže neurčeného zdroje uvnitř společnosti, její pravdivosti ale napovídá i poměrně vysoká pořizovací cena telefonu, která se bude pohybovat kolem tisíce americký dolarů. Nebylo by to také poprvé, kdy se jihokorejský výrobce rozhodl takto veřejně testovat své nové technologie. Už v minulosti se svého vydání v omezeném počtu dočkaly třeba prototypy s HD AMOLED displejem. Zajímalo by nás, jaký úspěch by tato novinka měla v Evropě – pokud by byl k dispozici, pořídili byste si jej, nebo vás prohnutá konstrukce nechává zcela chladnými, případně si raději brousíte zuby na LG G Flex?

Autor článku Miroslav Havlíček
Miroslav Havlíček

Kapitoly článku