Domů » Bleskovky » Samsung chystá novou řadu smartphonů Galaxy O. V přípravě jsou dva modely

Samsung chystá novou řadu smartphonů Galaxy O. V přípravě jsou dva modely

Samsung po vzoru mnoha ostatních výrobců dělí svá zařízení do několika řad. Nejznámější je ta nesoucí v názvu písmeno S, v porfoliu výrobce však nalezneme například luxusní smartphony Galaxy A, ultralevné přístroje Galaxy J či dostupnou nižší střední třídu v podobě Galaxy E. Nyní se objevily zvěsti o tom, že se jihokorejský výrobce chystá svoji řadu rozšířit o písmeno O.

V tuto chvíli jsou dostupné pouze informace o tom, že se chystají dva smartphony s označením SM-G550 a SM-G600, přičemž právě ty by se měly s názvy Galaxy O5 a Galaxy O7 stát zástupci nové řady. O specifikacích bohužel nepadlo ani slovo a o tom, na koho budou novinky cílit, tak můžeme pouze spekulovat. V dohledné době bychom se nicméně měli dozvědět více a alespoň část otázek by tak mohla být zodpovězena.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

7 komentářů

 1. Výborně, jen houšť! Je potřeba nasadit „brute force“ a zaplavit trh ještě více Samsung plackama dokud nedojde k naprostému zmatení zákazníka, který nakonec mávne rukou a raději koupí něco u konkurence.

  • Martin Alexandr

   Já už se v tom davno nevyznám co vše má za telefony atd… Hrozný.

  • Lukáš (neregistrovaný)

   Z toho si nič nerob, nie si sám…Ja by som sa divil, keby sa v tom vyznali v samotnom Samsungu…Stačí len keď pozreš na galaxy trend či ako sa to volá, koľko majú variant a aký je v tom bordel…najprv hovoria o zúžení portfólia a potom urobia ďalšiu radu :D otras…

 2. Vlasťa (neregistrovaný)

  Bude to další placka s tenkým foťakem ,který je k ničemu. Baterií ,která nevydrží ani den a hardware ,který nebude stačit na blbosti co přidá samsung :)

 3. Ale veď to je len zúženie portfólia mobilných telefónov :D

 4. Miroslav Hrach (neregistrovaný)

  A teď si ještě vemte, že existuje několik verzí stejně označeného přístroje. Koupil jsem ve středu na Smíchově v Samsungu S4 s LTE. Koukal jsem na všechny ty mašiny co tam měli a tahle S4 je jako vytuněná verze která výkonem 44000 bodů v AnTuTu přehraje S5. Jenže S4 je také bez LTE která točí 28000 a taky s LTE a výkonem tak 33000. No něco má Snapdragon 600, něco 800 a různý grafiky. Nevadí mi to. Je to ale množič ten Samsung. Ta S4 stála 8888 korun, ale dokážou prodávat třeba A3 která je do ruky pěkná, ale s QHD rozlišením na 4,5 palcích za 6500. Ani zbla nedosahuje parametrů tý S4.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).