Samsung Galaxy Note8 pózuje na prvních reálných fotografiích

Do oficiální premiéry tabletofonu Samsung Galaxy Note8 zbývají ještě dva týdny, přesto už jsme měli tu čest vidět jak jeho tiskové snímky, tak jeho kompletní specifikaci. Nyní si můžeme připravovanou novinku prohlédnout na první sadě živých snímků.

Telefon na snímku je prototyp, což dokazují zamazané části obrázků, mělo by se však jednat o finální design. Ten bude vycházet především ze současné vlajkové lodě Galaxy S8+, navíc zde bude prakticky jen větší 6,3″ displej a vestavěný stylus S-Pen. U dotykového pera bude displej schopný rozpoznat až 4 096 úrovní tlaku, a bude použitelný i pod vodou.

Z obrázků lze vyčíst přítomnost funkce Always On a také domovského tlačítka v displeji, které bude možné stejně jako v případě Galaxy S8 aktivovat silnějším stiskem v jakékoliv aplikaci. Kvůli bezrámečkovému Infinity displeji bude bohužel čtečka otisků prstů součástí fotomodulu na zadní straně.

Premiéra Galaxy Note8 se odehraje 23. srpna v New Yorku, do prodeje by se měl telefon dostat 15. září.Nepřehlédněte

Samsung Galaxy Note 8 by se měl do prodeje dostat 15. září

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku