Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note8 pózuje na prvních reálných fotografiích

Samsung Galaxy Note8 pózuje na prvních reálných fotografiích

Do oficiální premiéry tabletofonu Samsung Galaxy Note8 zbývají ještě dva týdny, přesto už jsme měli tu čest vidět jak jeho tiskové snímky, tak jeho kompletní specifikaci. Nyní si můžeme připravovanou novinku prohlédnout na první sadě živých snímků.

Telefon na snímku je prototyp, což dokazují zamazané části obrázků, mělo by se však jednat o finální design. Ten bude vycházet především ze současné vlajkové lodě Galaxy S8+, navíc zde bude prakticky jen větší 6,3″ displej a vestavěný stylus S-Pen. U dotykového pera bude displej schopný rozpoznat až 4 096 úrovní tlaku, a bude použitelný i pod vodou.

Z obrázků lze vyčíst přítomnost funkce Always On a také domovského tlačítka v displeji, které bude možné stejně jako v případě Galaxy S8 aktivovat silnějším stiskem v jakékoliv aplikaci. Kvůli bezrámečkovému Infinity displeji bude bohužel čtečka otisků prstů součástí fotomodulu na zadní straně.

Premiéra Galaxy Note8 se odehraje 23. srpna v New Yorku, do prodeje by se měl telefon dostat 15. září.

Samsung Galaxy Note 8 by se měl do prodeje dostat 15. září

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

 1. mno bude to asi pekna nudla :D .. ale stejne do nej asi pujdu. pockam jeste co predvedou v Berline LG, Huawei a Sony a pak Apple v zari, ale zatim to vypada na Note 8 <3

  • Nač tak drahy mobil k životu je to zbytečnost

   • to nerieš načo komu je
    Lidi jsou různý a různý koníčky maj
    Sbírají známky mince a kdejaký krám
    Někdo má rád psy
    Druhý zase vdolky
    Pro mne je teplo myšího kožíšku ráj

   • ja nekupuju mobil kazdej rok, ale mam to na dyl tak proste koupim to co je nej a vydrzi mi to.

    ted mam starickej Note 3, uz skoro 4 rokem. sveho casu to byl taky nej stroj. uz teda tak tak jede ale porad se to da. tesim se na skok na Note 8 <3

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).