Domů » Bleskovky » Rendery ukazují Galaxy Note 8 v nové barvě a poprvé i pero S Pen

Rendery ukazují Galaxy Note 8 v nové barvě a poprvé i pero S Pen

Samsung představí svou vlajkovou loď Galaxy Note 8 už 23. srpna v New Yorku. Doposud se objevila spousta konceptů a informací, a tak by se mohlo zdát, že o nadcházejícím smartphonu víme už všechno, ale blogger Evan Blass na Twitteru zveřejnil další rendery zobrazující Galaxy Note 8 ze všech čtyř stran. Dále je na renderech vidět úplně nový barevný odstín, o kterém se doposud ještě nikdo nezmínil, a poprvé i pero S Pen.

Podle předchozích zpráv by se měl chytrý telefon prodávat ve třech barevných variantách Midnight Black (černá), Orchid Gray (stříbrná) a Deep Blue (modrá). Zdá se však, že se k trojici přidá ještě Maple Gold (zlatá). Stejně jako u Galaxy S8 může být zlatá verze dostupná pouze na některých trzích.

Samsung se rozhodl, že přední strana bude pouze v černé barvě, nikoliv v bílé. Černou barvu dostaly i snímač otisků prstů a duální kamera na zadní straně zařízení. A na renderech je vidět pero S Pen, které vypadá úplně stejně jako pero u předchozího modelu Galaxy Note 7.

Galaxy Note 8 s 6,3palcovým AMOLED displejem zřejmě dostane procesory Snapdragon 835 od Qualcommu anebo Exynos 8895 od Samsungu. Operační paměť RAM by měla být 6 GB a vnitřní paměť až 256 GB.

Michaela Brázdilová

8 komentářů

 1. Tá zlatá farba a čierny výrez fotoaparrtu…jdu blejt :(
  Ale na čiernej to až tak nevidno

 2. Nechápu, proč ten pruh s foťáky, bleskem a čtečkou neudělali vertikálně. Rozhodně by to vypadalo líp.

  • Taky se mi víc líbily ty rendery s čočkami pod sebou, pod nimi mohla být čtečka otisku prstů a tím by rozhodně byla blíže nahmatatelná prstem.

  • A kam s Qi smyčkou?

 3. Si myslím, že ten pruh je tak dlouhý, že by pak měli problém nakládat tam baterku a další střeva, kdyby byl na výšku. A kvůli čtečce by musel být stále uprostřed

 4. Nikdy jsem nepochopil smysl různobarevných zadních krytů, když přitom přední strana zůstává pořád stejná (i když je to většinou ve vzrušující nové černé ????)… Nevím, jak vy, ale já se při použití svého mobilu na něj dívám se předu; jakou má barvu ze zadu, je mi víceméně u zadku (klidně bych bral mobil se zadním krytem v neonové žluté, dokud má na přední straně barvu odpovídající mému vkusu). Já vím, výrobcům tento způsob zjednodušuje produkci, kdo si ale účtuje za prémiový mobil první ligy 25 až 30 tisíc, by měl za ty prachy také nabídnout něco, co stojí za to. Loňský note7 byl designově naprostý skvost; byl by u nás k mání v re- edici jako v koreji, tak se na osmičku okamžitě vykašlu!

  • V populaci jsou dvě pohlaví, jedno dbá více na vzhled, jedno méně. Je tam i nějaký procentuální přesah. Stále ti to nedává smysl?:)

  • Dava nam to smysl. Chces tim naznacit ze se radis do pruniku 2 pohlavi. To nas ale opradu nezajima, bez si resit sve osobni problemy nekde jinde.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).