Rendery ukazují Galaxy Note 8 v nové barvě a poprvé i pero S Pen

Samsung Galaxy Note8

Samsung představí svou vlajkovou loď Galaxy Note 8 už 23. srpna v New Yorku. Doposud se objevila spousta konceptů a informací, a tak by se mohlo zdát, že o nadcházejícím smartphonu víme už všechno, ale blogger Evan Blass na Twitteru zveřejnil další rendery zobrazující Galaxy Note 8 ze všech čtyř stran. Dále je na renderech vidět úplně nový barevný odstín, o kterém se doposud ještě nikdo nezmínil, a poprvé i pero S Pen.

Podle předchozích zpráv by se měl chytrý telefon prodávat ve třech barevných variantách Midnight Black (černá), Orchid Gray (stříbrná) a Deep Blue (modrá). Zdá se však, že se k trojici přidá ještě Maple Gold (zlatá). Stejně jako u Galaxy S8 může být zlatá verze dostupná pouze na některých trzích.

Samsung se rozhodl, že přední strana bude pouze v černé barvě, nikoliv v bílé. Černou barvu dostaly i snímač otisků prstů a duální kamera na zadní straně zařízení. A na renderech je vidět pero S Pen, které vypadá úplně stejně jako pero u předchozího modelu Galaxy Note 7.

Galaxy Note 8 s 6,3palcovým AMOLED displejem zřejmě dostane procesory Snapdragon 835 od Qualcommu anebo Exynos 8895 od Samsungu. Operační paměť RAM by měla být 6 GB a vnitřní paměť až 256 GB.

Autor článku
Michaela Brázdilová

Kapitoly článku