Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note Pro: 12,2″ monstrum na prvním renderu

Samsung Galaxy Note Pro: 12,2″ monstrum na prvním renderu

Dvanáctipalcový tablet od Samsungu, o kterém se už nějaký čas spekuluje, dostává konkrétnější podobu. Následující obrázek byl zachycen na stránkách cdpkorea a je pravděpodobné, že se jedná právě o očekávaný model od Samsungu. Obrázek byl již z jihokorejských stránek z neznámých důvodů stažen.

 

Z uniklého obrázku lze vyčíst, že zařízení bude poměrně tenké. Tablet je orientován na šířku, na horní straně se nachází kolébkový ovladač hlasitosti a tlačítko napájení, na pravé straně se nachází 3,5 mm port na sluchátka a patrně zdířka pro vložení SIM karty. Na zádech je vidět čočka fotoaparátu, záda by měla být vyrobena z měkkého plastu, který imituje vzhled prošívané kůže, jako je tomu napřklad u modelů Galaxy Note 3 nebo Galaxy Note 10.1.

  

Co se týče hardwarové specifikace, spekuluje se o tom, že tablet bude pohánět čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 nebo osmijádrový procesor Exynos 5420 (zřejmě budou opět různé verze lišící se výbavou – Wi-Fi, 3G, LTE). 12,2″ palcový displej má mít rozlišení 2560 x 1600 pixelů a operační paměť by měla mít hodnotu 3 GB. Počítá se s baterií o kapacitě 9500 mAh.

 

Render, ukazující přibližnou podobu Galaxy Note Pro ve srovnání s Galaxy Note 10.1 (edice 2014)

Dá se předpokládat, že tablet bude pracovat s operačním systémem Android (zřejmě již ve verzi 4.4 KitKat). Představen by měl být společně s modely Galaxy Tab Pro 10.1, Galaxy Tab Pro 8.4 a Galaxy Tab 3 Lite na lednovém veletrhu CES 2014.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments