Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 9 dostává první ochutnávku Androidu 10

Samsung Galaxy Note 9 dostává první ochutnávku Androidu 10

Seznam telefonů Samsung, na kterých lze testovat Android 10 s novým prostředím One UI 2, se rozrostl o nové zařízení – smartphone Galaxy Note 9 z loňského roku. Členové Samsung Members z vybraných zemí si tak mohou jako první vychutnat novinky, které Google a Samsung pro své uživatele připravili.

Samsung před instalací testovací verze varuje, že může obsahovat chyby, a že se nejedná o vhodný systém pro každodenní použití. V systému je také k nalezení jedna zajímavost – ve skrytém nastavení lze dohledat přepínač mezi 60 a 120 Hz displejem. Tuto funkci pochopitelně Samsung Galaxy Note 9 nedostane, je to však jedna z možných novinek připravovaného Galaxy S11.

NepřehlédněteJak dostat Android 10 na Samsung Galaxy S10 [návod]

Jak potvrdil manažer komunity Samsung Members, v příštím týdnu by mělo být zahájeno testování Android 10 a prostředí One UI 2 i na smartphonech řady Galaxy S9.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).