Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 6: 6 GB RAM, 12Mpx fotoaparát a 5,8″ displej?

Samsung Galaxy Note 6: 6 GB RAM, 12Mpx fotoaparát a 5,8″ displej?

I když k oficiálnímu představení nové generace Samsungu Galaxy Note 6 zbývá ještě řada měsíců (jako nejpravděpodobnější se opět jeví září při veletrhu IFA v Berlíně), už nyní se začínají objevovat první spekulace a náznaky hardwarových parametrů. Na čínské sociální síti Weibo.com nyní jeden technologický bloger, který má blízko k zákulisním informacím, publikoval předběžné technické specifikace.

Galaxy_NoteIlustrační obrázek

Galaxy Note 6 by měl disponovat 5,8″ Slim RGB AMOLED displejem s Quad HD rozlišením (1440 x 2560 px), 6 GB LPDD4 RAM a 64/128GB interní pamětí typu UFS 2.0. Chybět možná bude slot na paměťovou kartu. Hlavní fotoaparát se Super OIS má nabídnout 12Mpx rozlišení a ve výbavě samozřejmě najdeme i speciální pero S-Pen.

Note-6-rumored-specs

Stejně jako v případě Samsungu Galaxy S7/S7 edge, by měly existovat dvě verze lišící se použitým procesorem. Pravděpodobně by opět mělo jít o Snapdragon od Qualcommu a Exynos z vlastní produkce, ale zatím je těžké odhadovat, na které trhy se která varianta dostane.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments