Domů » Bleskovky » Těsně před premiérou: Máme pro vás nové fotografie Galaxy Note 5 a Galaxy S6 edge

Těsně před premiérou: Máme pro vás nové fotografie Galaxy Note 5 a Galaxy S6 edge

Samsung si na tento čtvrtek naplánoval velkou tiskovou konferenci, kde pravděpodobně představí své aktualizované vlajkové modely – Galaxy Note 5 a Galaxy S6 edge+. Ještě před oficiální premiérou ovšem došlo k úniku několika fotografií, na nichž jsou tyto modely zachyceny.


Samsung Galaxy S6 edge+

Minulý týden se objevil obrázek s oficiální podobou obou zařízení. Jednalo se o uniklý render nejspíš přímo od výrobce. Nyní se však objevily reálné fotografie telefonů a to pouze několik dní před představením. Na snímcích je vidět, že se oba smartphony budou řadit k větším kouskům. Aby také ne, když oba používají 5,7palcový Super AMOLED displej s rozlišením 1440 × 2560 pixelů.

   

 Galaxy Note 5 údajně dostane nový čip Exynos 7422, Galaxy S6 edge+ bude disponovat o něco málo starším Exynosem 7420. Oba modely budou shodně vybaveny 4 GB operační paměti, 32 nebo 64GB vnitřním úložištěm, hlavním 16Mpx fotoaparátem, čelní selfie kamerou s rozlišením 5 Mpx a operačním systémem Android ve verzi 5.1.1 Lollipop. Galaxy Note 5 dostane kromě stylusu i větší akumulátor, který nabídne kapacitu úctyhodných 4100 mAh. Druhá chystaná novinka bude mít baterii s kapacitou 3000 mAh.

   

Pár dní před premiérou tak již víme téměř všechny parametry i podobu obou tabletofonů. Doufáme, že se Samsung na akci vytáhne s nějakým překvapení (například s chytrými hodinkami). Více informací se dozvíme ve čtvrtek v 17 hodin našeho času, kdy konference začne.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

9 komentářů

  1. Petr (neregistrovaný)

    Proc ten note 5 vypada jak iphone ? :(

  2. Bary (neregistrovaný)

    jestli někomu připadají ty dva telefony na obrázku stejně (Samsung Galaxy S6 edge+ a nakousnuté jablko) tak to apple muže zažalovat všechny výrobce bot že ty jejich krabice na boty jsou stejné jak iphone :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).