Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 20 Ultra na prvních fotografiích

Samsung Galaxy Note 20 Ultra na prvních fotografiích

Jen několik dní poté, co ukrajinská mutace webu Samsungu omylem zveřejnila snímky smartphonu Galaxy Note 20 Ultra, se do éteru dostaly jeho další fotografie. Tentokrát za nimi stojí „leaker“ jménem Jimmy Is Promo a telefon ukazují v černé barvě s lesklou úpravou.

„Leaker“ k obrázkům poznamenává, že dotykové pero S Pen a reproduktor budou oproti loňsku umístěny na spodní hraně vlevo a tlačítka hlasitosti na pravé straně (to platí i o standardním modelu).

Podle nejnovějších neoficiálních informací bude řada Galaxy Note 20 představena 21. srpna, nikoli 5., jak se dosud předpokládalo. Standardní model by měl stát 999 dolarů (v přepočtu asi 23 700 korun) a vybavenější sourozenec, o kterém se v „kuloárech“ hovoří také jako o Galaxy 20+, 1 299 dolarů (přibližně 30 800 korun).

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments