Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 20 a ohebný Fold 2: známe možné datum odhalení

Samsung Galaxy Note 20 a ohebný Fold 2: známe možné datum odhalení

Letošní rok je vzhledem k pandemii COVID-19 dosti specifický, nemoc ovlivnila vývoj i výrobu nových zařízení, stejně tak i zájem uživatelů nakupovat nové produkty. Zdá se, že nejelegantněji tímto obdobím proplouvá korejský Samsung – své jarní vlajkové smartphony stihl představit ještě v tradiční „fyzické“ podobě, podzimní modely Galaxy Note 20 a Fold 2 sice představí pouze virtuálně, ale pravděpodobně tak učiní v původně očekávaném termínu.

Galaxy Note 20 obr 05
Samsung Galaxy Note 20+

Modely Note 10 a 10+ byly představeny loni 7. srpna, letošní odhalení by mělo podle nejnovějších zpráv proběhnout 5. srpna. Nutno však podotknout, že v následujících dvou měsících se může ještě leccos změnit. V letošním roce se patrně dočkáme opět dvou modelů řady Note, k nimž přibude i druhá generace ohebného „tabletofonu“ Galaxy Fold.

Samsung Galaxy Fold 2
Samsung Galaxy Fold 2

Kromě nových smartphonů by Samsung měl představit také novou generaci chytrých hodinek, ty by se měly jmenovat Galaxy Watch 3. I letos se počítá se dvěma verzemi – 41 a 45 mm, pro ovládání by opět neměla chybět otočná mechanická luneta.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. na novyho Folda se moc tesim jestli bude vypadat jako na obrazku.

    • Já taky. Samsung opět ukáže konkurenci záda a ta zas jen bude slepě kopírovat.

  2. Refael Chvatal

    Takze u 45 mm u vetsi verze Samsung se rozhodl zmenšit displej. Doufám, ze nechá alespoň fyzickou lunetku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).