Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 10 a Galaxy A90 v benchmarku. Co o nich prozradil?

Samsung Galaxy Note 10 a Galaxy A90 v benchmarku. Co o nich prozradil?

Prakticky jisté je, že Samsung v létě rozšíří řady svých smartphonů o nový Galaxy Note 10, který navíc podle posledních spekulací dorazí ve více variantách. Jednu z nich nyní zachytil pod kódovými označeními SM-N976B a SM-N976V benchmark GeekBench a potvrdil některé parametry.

Samsung Galaxy Note 10 2
Takto by měl Galaxy Note 10 vypadat

Samsung Galaxy Note 10: nový čipset a spousta RAM

Podle záznamů v databází benchmarku bude jedna z variant vybavena 8 GB RAM, druhá dokonce 12 GB. Telefon má také dostat do výbavy čipset Exynos 9825, který má být 7nm obdobou 8nm čipsetu Exynos 9820, který pohání smartphony Samsung Galaxy S10. Těšit se tak můžeme na mírné zlepšení celkového výkonu.

Kromě těchto modelů Samsung připravuje i smartphone Galaxy A90, který se rovněž v benchmarku GeekBench objevil. Tento telefon má dostat do výbavy čipset střední třídy Qualcomm Snapdragon 675 spárovaný s 6 GB RAM. Zda Samsung pro tento model chystá nějaké speciální funkce, jako například vysouvací a otočnou selfie kameru, se kterou přišel Galaxy A80, zatím nevíme.

galaxy a90

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Hm výkon tedy nic moc, stále míň než dva roky starý iPhone.

    • O to je pak mnohem větší sranda, když je zařízení s nižším číslem z přiblblého benčmárku v praxi rychlejší než nejnovější Apple čip.
      Benchmarky … v roce 2019 …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).