Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy J7 2017: výkonnější hardware a Android 7.0 v základu

Samsung Galaxy J7 2017: výkonnější hardware a Android 7.0 v základu

Loňská verze Samsungu Galaxy J7 patřila k velmi vydařeným smartphonům nižší střední třídy a nejen v České republice se těšila velké popularitě. V testovacím nástroji GeekBench (odkaz) se nyní objevily parametry nástupce – Galaxy J7 v edici pro rok 2017 (SM-J727P).

Novinka dostane výkonnější hardware v čele s osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 625 s taktem 2,2 GHz. Benchmark sice ukazuje hodnotu 2 GB RAM, nicméně prodejní verze by měla disponovat 3 GB operační paměti, což naznačovaly už starší spekulace. O zobrazování se postará 5,5″ displej s Full HD rozlišením.

Na zadní straně najdeme 13Mpx fotoaparát, přední selfie kamerka přijde s 5Mpx rozlišením. Pro uživatelská data bude připraveno 16GB interní úložiště, které bude dále možné rozšířit díky slotu na microSD kartu (max. 256 GB). Chválíme také za přítomnost Androidu 7.0, který bude tradičně obohacen o uživatelské prostředí Samsungu s řadou bonusových funkcí.

Samsung Galaxy J7 (2017) 360 Renders [Exclusive]

Informace o termínu oficiálního představení zatím nemáme k dispozici, nicméně podle zahraničních zdrojů by k němu mělo dojít velice brzy.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. On Samsung někdy řekl, že jack ne?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).