Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Grand Neo: Pět palců, WVGA rozlišení a Android 4.3

Samsung Galaxy Grand Neo: Pět palců, WVGA rozlišení a Android 4.3

Telefony s většími displeji se stávají čím dál tím více oblíbenější, což má za následek, že na pultech prodejců už smartphone s úhlopříčkou menší než 4“ nevidíme v nijak výrazném zastoupení. Dle nejnovějších informací pracují inženýři jihokorejského Samsungu na dalším obrovi, pravděpodobně nástupci velkého modelu Galaxy Grand, který by se mohl prodávat za vcelku lidovou cenu.

 
Ilustrační obrázek

Novinka se prezentuje jako Samsung Galaxy Grand Neo a zřejmě nabídne celkem standardní hardwarové vybavení. Jelikož se jedná o velký smartphone, hodnota úhlopříčky displeje se zastavila na rovných pěti palcech se vcelku nízkým rozlišením WVGA (480 x 800 px). O výkon by se měl starat čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,2 GHz, který doplní 1 GB RAM a 8GB interní úložiště + slot na microSDXC kartu. Další informace o tom, co by měl nový Samsung Galaxy Grand Neo nabídnout, v tuto chvíli nejsou k dispozici. Design telefonu by měl být velice podobný Samsungu Galaxy Grand 2 a spekuluje se, že bychom se oficiálního představení měli dočkat na Mobile World Congressu v Barceloně.

Michael Krahulec

3 komentáře

  1. Johny (neregistrovaný)

    Samsung Galaxy Grand Neo Ace Explorer

  2. Cleric (neregistrovaný)

    Koukám že Samsung už neví kam všude má nacpat přebytkový díly ze starších modelů. Tak razí nové heslo „Ze zbytků nový telefon“ Opravdu úchvatný. Nojo když recyklace tak pořádná, on to nějaký truhlík koupí.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *