Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Fold v sobě ukrývá silné magnety. Co všechno uzvednou?

Samsung Galaxy Fold v sobě ukrývá silné magnety. Co všechno uzvednou?

Samsung Galaxy Fold kolem sebe v posledních dnech způsobil pořádné pozdvižení. Pozornost vzbudila především tenká ochranná vrstva na displeji telefonu, kterou se někteří recenzenti a influenceři pokusili odejmout v domnění, že se jedná o nějaký typ folie a telefon jim vzápětí přestal fungovat. S nefunkční obrazovkou se však setkali i další novináři, kteří dle svých slov s ochranou vrstvou žádným způsobem nemanipulovali.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Pořádně silné magnety

I přesto je však Galaxy Fold velmi zajímavým telefonem. Za zmínku rozhodně stojí například silné magnety, které se starají o uspokojující klapnutí při skládání telefonu. Co přesně máme na mysli si můžete prohlédnout v přiloženém videu z produkce youtubera Marquese Brownleeho.

Ten nejprve pomocí magnetického papíru ukazuje, kde přesně se magnety v ohebném telefonu nacházejí a následně zkouší jejich sílu. A ta rozhodně není malá. Zařízení k sobě dokáže přitáhnout například pytlík plný hřebíků, klíčenku, menší nářaďový klíč či Apple Pencil. Je to zkrátka pořádný silák.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Jeden komentář

  1. Martin (neregistrovaný)

    A zde bude kámen úrazu že ten Displej to nepřežije, ten magnet dělá velký problém.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel