Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy Core: DualSIM s designem S4 a výbavou S II

Samsung uvádí na trh jedno zařízení za druhým a posledním představeným modelem se stává zástupce střední třídy s označením Galaxy Core. Samotný výrobce ho označuje jako perfektní telefon pro uživatele hledající ideální rovnováhu mezi výkonem a velikostí, pokud ale sundáme růžové brýle, máme před sebou průměrný smartphone vyčnívající snad jen podporou dvou aktivních SIM karet na příjmu. Mimo to zde máme blíže nespecifikovaný dvoujádrový procesor tikající na frekvenci 1,2 GHz, doplněný 1GB operační paměti, 8 GB interního úložiště a 5Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou.

   

Displej nabídne úhlopříčku 4,3 palce a rozlišení 480 x 800 bodů, baterie má bohužel kapacitu jen 1800 mAh, což není na dualSIM telefon příliš mnoho. Operačním systémem se stal Android v ne úplně aktuální verzi 4.1 “Jelly Bean”, tradičně doplněný nadstavbou TouchWiz. Rozměry telefonu činí 129,3 x 67,6 x 8,95 mm, ručička váhy se zastavila na velmi příjemných 124 gramech. K dispozici budou dvě varianty, kdy jedna nabídne dva sloty na SIM kartu a bude dostupná ještě v květnu, zatímco druhá, nabízející pouze jedno číslo na příjmu, přijde na trh až v červenci.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *