Samsung Galaxy Core: DualSIM s designem S4 a výbavou S II

Samsung uvádí na trh jedno zařízení za druhým a posledním představeným modelem se stává zástupce střední třídy s označením Galaxy Core. Samotný výrobce ho označuje jako perfektní telefon pro uživatele hledající ideální rovnováhu mezi výkonem a velikostí, pokud ale sundáme růžové brýle, máme před sebou průměrný smartphone vyčnívající snad jen podporou dvou aktivních SIM karet na příjmu. Mimo to zde máme blíže nespecifikovaný dvoujádrový procesor tikající na frekvenci 1,2 GHz, doplněný 1GB operační paměti, 8 GB interního úložiště a 5Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou.

   

Displej nabídne úhlopříčku 4,3 palce a rozlišení 480 x 800 bodů, baterie má bohužel kapacitu jen 1800 mAh, což není na dualSIM telefon příliš mnoho. Operačním systémem se stal Android v ne úplně aktuální verzi 4.1 „Jelly Bean“, tradičně doplněný nadstavbou TouchWiz. Rozměry telefonu činí 129,3 x 67,6 x 8,95 mm, ručička váhy se zastavila na velmi příjemných 124 gramech. K dispozici budou dvě varianty, kdy jedna nabídne dva sloty na SIM kartu a bude dostupná ještě v květnu, zatímco druhá, nabízející pouze jedno číslo na příjmu, přijde na trh až v červenci.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku