Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy A9 v benchmarku: 5,5″, 3 GB RAM a osmijádrový Snapdragon 620

Samsung Galaxy A9 v benchmarku: 5,5″, 3 GB RAM a osmijádrový Snapdragon 620

Samsung cílí se svou řadou A především na uživatele, kteří mají zájem o reprezentativní telefon vyrobený z kvalitních materiálů. Po modelech A3, A5, A7 a A8 se s velkou pravděpodobností chystá i model A9, který dosud nebyl představen, měl by však posunout výbavu zase o kousek dále.

 

Dle uniklého benchmarku AnTuTu bude telefon obsahovat osmijádrový procesor od Qualcommu, model Snapdragon 620, spolu s grafickým čipem Adreno 510. Dále telefon dostane do vínku 3 GB RAM a 32 GB úložiště, které však s velkou pravděpodobností nepůjde rozšířit o paměťové karty. Displej telefonu bude mít Full HD rozlišení a uhlopříčku poměrně rozměrných 5,5“.

 

O rozlišení fotoaparátu prozatím nejsou žádné informace, šušká se ale, že by hlavní fotoaparát mohl mít rozlišení 16 megapixelů a selfie kamerka 5 Mpx. Testované zařízení běželo na Androidu 5.1.1., je však možné, že než dojde k představení modelu a jeho příchodu na trh, poběží rovnou na nejnovějším Androidu 6 Marshmallow.

David Preiss

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).