Samsung Galaxy A7 bude mít Full HD displej, 64bitový procesor a slot na dvě SIM karty

O chystané řadě Samsung Galaxy A s prémiovým designem a hardwarovými parametry střední třídy se za posledních několik týdnů mnoho informací neobjevilo, což by mohlo naznačovat, že její představení ještě není na pořadu dne. O modelech Galaxy A3 a Galaxy A5 dosud uniklo nejvíce informací, černý vzadu zůstává nejvyšší model Galaxy A7 (SM-A700FD).

   
Řada Samsung Galaxy A se má pyšnit prémiovým designem

Některé z jeho parametrů však odhalil profil na oficiální stránce korejského výrobce. Potvrzuje se například Full HD rozlišení displeje, což v případě použití spekulovaného 5,5“ panelu dává jemnost 400 ppi. Výkonnou jednotkou má být 64bitový ARMv8-A procesor s taktem 1,5 GHz pro každé jádro. Písmenem D na konci kódového označení zase Samsung označuje dual SIM zařízení, tudíž můžeme očekávat i tuto funkci.

  

Operačním systémem bude Android 4.4.4, je však možné, že do doby představení již bude připravena aktualizace na Android 5.0 Lollipop. Spekuluje se, že Galaxy A7 se bude prodávat za cenu 450 – 500 dolarů (9 800 – 10 900 Kč bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. shd (neregistrovaný)

    no extra narocny touchwiz a parametre strednej triedy to moc k sebe nejde…ale nechajme sa prekvapit.

  2. Jonáš Abraham (neregistrovaný)

    No cena určitě

  3. daemon (neregistrovaný)

    Proč neudělají vyšší třídu s dual sim? Jsem nadšenec Samsungů, ale jsem nucen nosit druhý pracovní mobil….

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *