TOPlist

Samsung Galaxy A7 (2016) bude lákat na akumulátor s kapacitou 3300 mAh

V databázi certifikačního FCC uvízla druhá generace smartphonu Samsung Galaxy A7. Nástupce letošního modelu ponese s nejvyšší pravděpodobností stejné typové označení a podle uniklých snímků se větší změny neodehrají ani v oblasti designu. Přidělená certifikace ovšem naznačuje výrazný nárůst v oblasti integrovaného akumulátoru, jehož kapacita bude činit 3300 mAh. To by v praxi mohlo znamenat poměrně slušné výsledky v oblasti výdrže. O zobrazovací schopnosti se postará 5,5” Super AMOLED displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.

 

Co se týče procesoru, neoficiální zdroje avizují přítomnost čipsetu Snapdragon 615 s taktem 1,7 GHz, který doprovodí 3GB operační paměť. K pořizování fotografií a videa poslouží 13Mpx fotoaparát doplněný o přisvětlovací LED diodu. Chybět pochopitelně nebude ani čelní kamerka s rozlišením pět megapixelů. Další známá výbava zahrnuje WiFi, Bluetooth, NFC, GPS a podporu pro fungování v sítích 4G/LTE. Poslední zvěsti hovoří o interním úložišti schopném pojmout maximálně 16 GB s možností dalšího rozšíření za pomoci slotu na paměťové microSD karty.

 

Samsung Galaxy A7 (2016) dorazí s aktuální verzí operační systému, který výrobce již tradičně obohatí o vlastní uživatelskou nadstavbu. Dimenzionální proporce smartphonu mají činit 151,5 x 73,95 x 6,95 milimetru, hmotnost se zastaví na hodnotě 155 gramů.

Autor článku Richard Streit
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku