Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy A6 a A6+ odkrývají své další parametry

Samsung Galaxy A6 a A6+ odkrývají své další parametry

Korejský Samsung by měl už zanedlouho představit novou řadu smartphonů Galaxy A6. Ta má vycházet z modelů Galaxy A8 a A8+, avšak s největší pravděpodobností vymění pár ústupků za nižší cenu. To však neznamená, že se bude jednat o špatně vybavené telefony. Jakou nabídnou výbavu, odhalil nedávno benchmark GeekBench, nyní se na Twitteru objevily podrobnější parametry.

Galaxy A6

Základní model má dostat 5,6″ Infinity displej s rozlišením 1 080 × 2 220 pixelů. Pohánět jej bude čipset Exynos 7870 s osmijádrovým procesorem ve spolupráci se 3 GB RAM. Vnitřní úložiště má disponovat kapacitou 32 GB.

Galaxy A6+

Vybavenější novinka se může těšit na 6palcový Infinity displej se stejným rozlišením, na pozici čipsetu bude osazen buď Snapdragon 625 nebo 450. Procesoru budou k ruce 4 GB RAM, vnitřní úložiště nabídne uživateli kapacitu 32 GB.

Zatím není jasné, na čem bude Samsung oproti Galaxy A8 a A8+ šetřit, je možné, že novinky dostanou horší fotoaparáty či absenci odolnosti. Podle posledních zpráv mají být nová „áčka“ prodávána na Středním východě, v Rusku a v Evropě, je tedy možné, že zavítají i do našich končin.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments