Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy A5 půjde do prodeje již brzy, prozradila to FCC

Samsung Galaxy A5 půjde do prodeje již brzy, prozradila to FCC

Řada korejského výrobce Galaxy A, která patří mezi vyšší střední třídu, přichází na trh tradičně na přelomu roku. Letošní modely nebudou žádnou výjimkou, alespoň podle amerického úřadu FCC. Bohužel nebylo prozrazeno nic nového, co by očekávaný Samsung Galaxy A5 (2018) měl obsahovat.

Z již známých informací víme,  že řada bude mít poměr stran displeje 18.5:9, čímž doženou vlajkové lodě řady Galaxy S. Změnit by se měla také poloha čtečky otisků prstů, která se přesune pod fotoaparát. Z benchmarku také víme, že Samsung Galaxy A5 (2018) bude mít 5,5″ displej s rozlišením 2160 x 1080, procesor Exynos 7885 a 4 GB RAM.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Cena bude beztak nad 12K.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).