Domů » Bleskovky » Samsung dnes představí Galaxy Note 10: sledujte přímý přenos i naše první dojmy

Samsung dnes představí Galaxy Note 10: sledujte přímý přenos i naše první dojmy

Tak jsme se konečně dočkali! Už dnes večer po 22. hodině našeho času Samsung v New Yorku oficiálně představí svůj nejnovější smartphone Galaxy Note 10. Live stream můžete od 22:00 sledovat níže, a ve stejný čas na našem webu najdete exkluzivní článek s podrobnými prvními dojmy, fotografiemi a videopohledem, tak nás nezapomeňte sledovat ;-)

Nepřehlédněte – Samsung Galaxy Note 10: skvělý v každém směru (první dojmy)

samsung galaxy note 10
Samsung dnes představí nový Galaxy Note 10 (zdroj obrázku)

Jak naznačily starší úniky informací, Samsung Galaxy Note 10 by měl být dostupný ve dvou variantách – klasické a větší s přídomkem „plus“. Opět se můžeme těšit na špičkovou hardwarovou výbavu v čele s výkonným procesorem, kvalitním displejem a skvělým fotoaparátem.

Pro řadu Galaxy Note je rovněž charakteristické pero S Pen, které samozřejmě nebude chybět ani u letošní generace. Nezapomeňte se tedy ve 22:00 mrknou na SMARTmania.cz, kde pro vás kromě prvních dojmů budeme mít i spoustu dalších informací o Samsungu Galaxy Note 10. A kdo ví, třeba zde Samsung ukáže i vylepšenou verzi modelu Galaxy Fold s ohebným displejem.

Live stream: představení Galaxy Note 10

Stream můžete živě sledovat přímo v tomto článku, případně na webu českého Samsungu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

14 komentářů

 1. To jsem tedy zvědavý.

  • To já jsem nezvědavý.
   Když by bylo něco nového, byl bych zvědavý, ale vzhledem k tomu, že má funkcí méně než Note 9 – jen lepší foťák a SOC, tak co zajímavého nás bude na prasentaci čekat?

   • V čem přesně míň funkcí? Jakože nemá 3,5mm audio výstup?

   • Vzhledem k tomu, že jsi věnoval svůj čas k rozkliknutí, přečtení, a okomentovaní článku. Že víš, kolik funkcí a o kolik jich bude mít méně, než note 9, tak bych neřekl, že jsi nezvědavý ? Já zvědavý jsem, ale počkám si do rána..

   • Nemá jack a celý displej.

   • Uz i S10 je horsi jak S9, nema diodu, horsi proximity senzor a dalsii neduhy, minusy. Note 10 na tom bude stejne mínusově.

 2. Fotoaparát z S10. Novější varianta procesoru a více RAM. Rozšíření softwarových funkcí a k tomu SPen a samozřejmě zajímavou cenovku :-) . A je tady Note 10 a sláva na celý večer. Nuda.

 3. Máte někdo pizzu a brambůrky? Já mám jen Pepsi a doufám že tenhle horor bude mít aspoň 3 hodiny rád se bojím příšer.

  • Já bych zase rád mrknul na životopisný dokument o tobě.. To by musel být velký úlet v žánru tragikomedie ?

   • Měl jsem hezké mládí na to rád vzpomínám videohry od Vietnamců, pak první mobil s dvouřádkovým displejem nějaký Alcatel, pak první PC bylo toho hodně :D

  • Cardo, ty si hlavně kup nudle a ty u nosu si utři.

 4. Marek Studnicka

  Jsem fandou značky Sony a s Xperií 1 jsem velmi spokojen,přesto považuji Note za vyjímečný stroj a přeji ůspěch!!!Note je prostě pro mne vyjímečný i pro Ty,co ho užívají a at se vydaří jeho uvedení na trh!!!

 5. Marek Studnicka

  Jsem jen toho názoru,že dobrý produkt si zaslouží nestranné hodnocení bez předsudků a Note 10 takovým jistě je.Velmi rád si přečtu hodnocení redakce a jistě své kvality předvede.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).