Domů » Bleskovky » Samsung dnes představí Galaxy Note 10: sledujte přímý přenos i naše první dojmy

Samsung dnes představí Galaxy Note 10: sledujte přímý přenos i naše první dojmy

Tak jsme se konečně dočkali! Už dnes večer po 22. hodině našeho času Samsung v New Yorku oficiálně představí svůj nejnovější smartphone Galaxy Note 10. Live stream můžete od 22:00 sledovat níže, a ve stejný čas na našem webu najdete exkluzivní článek s podrobnými prvními dojmy, fotografiemi a videopohledem, tak nás nezapomeňte sledovat ;-)

Nepřehlédněte – Samsung Galaxy Note 10: skvělý v každém směru (první dojmy)

samsung galaxy note 10
Samsung dnes představí nový Galaxy Note 10 (zdroj obrázku)

Jak naznačily starší úniky informací, Samsung Galaxy Note 10 by měl být dostupný ve dvou variantách – klasické a větší s přídomkem „plus“. Opět se můžeme těšit na špičkovou hardwarovou výbavu v čele s výkonným procesorem, kvalitním displejem a skvělým fotoaparátem.

Pro řadu Galaxy Note je rovněž charakteristické pero S Pen, které samozřejmě nebude chybět ani u letošní generace. Nezapomeňte se tedy ve 22:00 mrknou na SMARTmania.cz, kde pro vás kromě prvních dojmů budeme mít i spoustu dalších informací o Samsungu Galaxy Note 10. A kdo ví, třeba zde Samsung ukáže i vylepšenou verzi modelu Galaxy Fold s ohebným displejem.

Live stream: představení Galaxy Note 10

Stream můžete živě sledovat přímo v tomto článku, případně na webu českého Samsungu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments