Domů » Bleskovky » Samsung chystá Windows Phone s Full HD displejem, naznačuje log z Bluetooth certifikace

Samsung chystá Windows Phone s Full HD displejem, naznačuje log z Bluetooth certifikace

Jihokorejská společnost Samsung je v mobilním světě známá především jako výrobce zařízení s operačním systémem Android. Ale ani svět Windows Phone jí není cizí, s každou verzí operačního systému od Microsoftu přichází s modelem, který má obohatit její porftolio i v tomto odvětví. Se systémem Windows Phone 7 to byly modely Samsung Omnia 7 a Omnia W, s Windows Phone 7.8 Omnia M a konečně Samsung Ativ S s Windows Phone 8. Přijde s Windows Phone 8.1 další nový model?

  

Záznamy z certifikace Bluetooth SIG naznačují, že by tomu tak mohlo být. Objevilo se v nich totiž záhadné zařízení s označením SM-W750V, podle informací z uniklého logu by se mělo jednat o pětipalcový model s Full HD rozlišením displeje, spadající mezi telefony s nejvyšší výbavou. Tento model by měl podporovat i nejrychlejší datové přenosy díky přítomnosti LTE.

 

Více informací prozatím neznáme, spekuluje se o určení tohoto přístroje pro severoamerický trh. Budeme tedy muset nějakou dobu počkat, zda Samsung podobné zařízení v budoucnu představí. O pětipalcový Windows Phone od Samsungu by byl nepochybně velký zájem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments