Domů » Bleskovky » Samsung chystá konkurenci pro AirPods Pro. Galaxy Buds+ nabídnou aktivní potlačení hluku

Samsung chystá konkurenci pro AirPods Pro. Galaxy Buds+ nabídnou aktivní potlačení hluku

Apple před nedávnem představil sluchátka AirPods Pro, který se okamžitě stala prodejním hitem a ideálním vánočním dárkem pro jablečné nadšence. Apple si zájemce o nová sluchátka získal především novou konstrukcí, která umožnila dodání funkce aktivní potlačení okolního hluku. Dá se tak předpokládat, že stejnou funkci brzy budou přidávat i další výrobci smartphonů a příslušenství.

evleaks

Jedním z nich bude pravděpodobně Samsung, který podle informátora @evleaks připravuje sluchátka nazvaná Galaxy Buds+. Dá se předpokládat, že Samsung novinku představí společně s chystanou řadou smartphonů Galaxy S11 počátkem příštího roku, jejich cena bude patrně vyšší než u současných Galaxy Buds, která stojí 150 dolarů (u nás asi 3 500 korun).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. A vůbec nikoho to nezajímá… :D

  2. No nee, Apple byl zas první, tentokrát ANR :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).