Domů » Bleskovky » Samsung chystá další ohebný telefon. Bude zcela jiný než Galaxy Fold

Samsung chystá další ohebný telefon. Bude zcela jiný než Galaxy Fold

Stále čekáme na to, až Samsung začne prodávat svůj první smartphone s ohebným displejem. Galaxy Fold byl kvůli několika technickým nedostatkům odložen, podle posledních zpráv by se však jeho obnovená premiéra mohla odehrát již brzy. Korejský gigant rozhodně na ohebné displeje nezanevřel, naopak chystá další ohebný smartphone.

Nemá se jednat o pokračovatele Galaxy Fold, ale o zbrusu nový telefon, který bude svým tvarem připomínat véčko. Uvnitř však na místo hardwarové klávesnice najdeme ohebný 6,7″ OLED displej. Podle serveru Korea Times je premiéra tohoto zařízení naplánovaná na příští rok. Podobný koncept plánuje i Lenovo, které s pomocí ohebného displeje oživí legendární řadu Motorola Razr, v případě Lenova však zatím žádné termíny nepadly.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
Upozornit na