Domů » Bleskovky » Samsung chystá Android 7.0 pro řadu Galaxy A (2016). Kdy bude uvolněn?

Samsung chystá Android 7.0 pro řadu Galaxy A (2016). Kdy bude uvolněn?

I když je u Samsungu řada A trochu níže, než vlajková řada S, i přesto se jí dostává náležité podpory a telefony této řady zaujmou svým prvotřídním provedením. Samsung u řady A (2016) navíc nyní potvrdil budoucí dostupnost aktualizace na Android 7.0.

Samsung Galaxy A5

Zatím není bohužel jasné, kdy se tak stane, očekáváme ale několikaměsíční zpoždění za modely řady S. Je třeba vzít v úvahu fakt, že se v modelové řadě A nachází poněkud více zařízení, než je tomu aktuálně u řady S. Jmenovitě je to pak model A3, A5, A7, A8, A9 a A9 Pro. Jak upozornil server SamMobile.com, je pravděpodobné, že se aktualizace dočkáme až někdy v průběhu druhého kvartálu roku 2017.

Recenze Samsung Galaxy A5 (2016): Premiant z vyšší střední třídy

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

4 komentářů

  1. No tak neni se ani cemu divit, ze aktualizace vyjde az tak pozde. I Galaxy S7 bude mezi poslednima kdo ji dostane tento spis az pristi rok

  2. Tak to je super správa…manželka dostane Samsung Galaxy A5 (2016) od Ježiška…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).