Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Samsung chystá alternativu k iPadu Pro. Galaxy Tab S7 nabídne 120Hz displej

Samsung chystá alternativu k iPadu Pro. Galaxy Tab S7 nabídne 120Hz displej

Stejně jako v minulých letech, i letos Samsung chystá nové špičkové tablety řady Galaxy Tab S. Podle informátora IceUniverse dorazí letošní Samsung Galaxy Tab S7 ve dvou velikostech, přičemž obě zaujmou displejem s vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz.

Galaxy Tab S7: takto mají vypadat vlajkové tablety v podání Samsungu

Podle neoficiálních renderů, které zveřejnil @OnLeaks, se letošní řada tabletů nebude příliš lišit od té loňské. Galaxy Tab S7 prý dostane displej s úhlopříčkou 11“, verze S7+ dostane 12,4“ zobrazovač. Menší z tabletů má mít fyzické rozměry 253,7 × 165,3 × 6,3 mm, v místě fotoaparátu tloušťka naroste na 7,7 mm. Oproti letošním iPadům Pro nebude Samsung vymýšlet s fotoaparátem žádné speciality, patrně se dočkáme konvenční kamery se dvěma čočkami a LED bleskem. Pod vystouplým fotomodulem máme ještě očekávat drážku pro připevnění stylusu S Pen.

galaxy tab S7

Po obvodu tabletu nemá chybět slot na microSD/SIM kartu, tlačítka pro regulaci hlasitosti a zamykací klávesa s integrovanou čtečkou otisků prstů. To je poměrně zásadní změna, neboť předchozí generace obsahovala čtečku otisků v displeji. Na těle tabletu dále nemají chybět stereoreproduktory navržené společností AKG.

Samsung Galaxy Tab S7 má postrádat sluchátkový konektor, na spodní straně nalezneme pouze USB-C sloužící především k dobíjení 7 760 / 9 800mAh baterie, a to výkonem až 25 Wattů. Tablet má v obou velikostech pohánět vlajkový čipset Qualcomm Snapdragon 865, který má v některých verzích doprovázet 5G modem.

Nové tablety od Samsungu mají být představeny letos v létě, očekávány jsou v šedé, modré a hnědé barvě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments