Domů » Bleskovky » Samsung chce rychle zareagovat na iPhone 8, Galaxy S9 má být představen už v lednu

Samsung chce rychle zareagovat na iPhone 8, Galaxy S9 má být představen už v lednu

Už za necelé dva týdny budou světu představené nové iPhony, které budou nepochybně nejprodávanějšími smartphony v posledním kvartále letošního roku, a to i přes očekávanou vysokou cenu. Největším konkurentem pro Apple je v současnosti Samsung, ten však již letos vyložil všechna svá esa na stůl. Jihokorejci nicméně právě kvůli novým iPhonům plánují uspíšit premiéru modelu Galaxy S9.

Podle serveru The Investor se má premiéra Galaxy S9 odehrát už v lednu, přičemž prodej má být zahájen v půlce února příštího roku; tedy o dva měsíce dříve, než letošní Galaxy S8. Tento údaj vychází z informace o zahájení masové výroby OLED panelů v listopadu letošního roku, zatímco panely pro Galaxy S8 se začaly ve velkém vyrábět letos v lednu. Předpokládáme, že Galaxy S9 bude mírnou evolucí současného modelu s výkonnějším hardwarem a duálním fotoaparátem na zádech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments