Domů » Bleskovky » Samsung chce rychle zareagovat na iPhone 8, Galaxy S9 má být představen už v lednu

Samsung chce rychle zareagovat na iPhone 8, Galaxy S9 má být představen už v lednu

Už za necelé dva týdny budou světu představené nové iPhony, které budou nepochybně nejprodávanějšími smartphony v posledním kvartále letošního roku, a to i přes očekávanou vysokou cenu. Největším konkurentem pro Apple je v současnosti Samsung, ten však již letos vyložil všechna svá esa na stůl. Jihokorejci nicméně právě kvůli novým iPhonům plánují uspíšit premiéru modelu Galaxy S9.

Podle serveru The Investor se má premiéra Galaxy S9 odehrát už v lednu, přičemž prodej má být zahájen v půlce února příštího roku; tedy o dva měsíce dříve, než letošní Galaxy S8. Tento údaj vychází z informace o zahájení masové výroby OLED panelů v listopadu letošního roku, zatímco panely pro Galaxy S8 se začaly ve velkém vyrábět letos v lednu. Předpokládáme, že Galaxy S9 bude mírnou evolucí současného modelu s výkonnějším hardwarem a duálním fotoaparátem na zádech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

15 komentářů

 1. Ale jo jen spěchejte, jeden pád nestačil, trest za korupci taky ne……tak snad další pád na hubu pro zákazníky jasným signálem že je cosi shnilého ve světě Samsungu.

  • O jaký pád se jedná ? :D Pokud vím v tak Samsung je momentálně top výrovce mobilních zařízení :)

  • Třeba uspěchaný Note 7…To je dost velký pád a ten bude médii hodně dlouho omílán…..

  • Note 7 jsem měl a byl to skvělý mobil. Š přehříváním problém ani náhodou nebyl. Vše fungovalo excelentně.

  • ani ne, Cleric…uz sa na to zabuda a novy Note 8 za neuspesnou 7mickou zavrel dvere.

  • Bob (neregistrovaný): Asi ano, ale měli se to prodávat s pravidly pro ohňostroje apod. Ono se to prodávalo jako telefon, což lidi mátlo.

  • Na problém s Note 7 se už dávno zapomnělo.

  • Jojo + zaměstnanci umírající na rakovinu.

 2. Marek Studnicka

  No taky mi to přijde takové to lidově HRC PRC-Práce kvapná málo platná-dvakrát měř a jednou řež-kdyby se na to nevy….. a V klidu ho vydali až na Jaře příštího roku-Samsung se nechal slyšet a to jasně,že u S9 se zaměří na ůdajně revoluční fotoaparát a jestli to vmá být jen mírná Inovace a za tu si zase nechaj kráááálovsky zaplatit,tak bych byl zvědav za co-Nebo že by Nám chystali-tedy chtějí přichystat Mimořádného Ježíška?HAHA

  • Ono dost dobře nejde přijít každý rok s něčím převratným, proto zkrátka některé modely bývají jen evolucí předešlého modelu. Ostatně Apple představuje jen mírnou evoluci, někdy dokonce i beze změny designu, poměrně často – minimálně každý druhý rok. U Samsungu máš alespoň jistotu, že budeš mít nový design. :)

 3. Dobrý den vážení přátele mobilních zařízení,
  tyto nové telefony budou stát téměř 30.000 korun českých a to si kupují náctiletí jako nějakou kompenzaci, jinak je to absolutní nesmysl od výrobců tahat ceny tak vysoko přes 1200 dolarů za mobil. Stejně nenahradí počítač, když mobil má jinou archtekturu čipu, bude to mít jen ořezané verze aplikací oproti PC. A stejně mobil telefonuje a posílá zprávy, naviguje, fotí a nahrává ve 4K, stahuje data na webu a aplikacích, amoled displeje, bezdrát nabíjení a to přeci umějí všechny telefony do 20 tisíc i dá se sehnat za 5 tisíc, tyto ceny za nové mobily nad 20k jsou už ztrátou peněz kupujících.

  • Ked sa im to za tu cenu kazdy rok dobre predava, holt tento stupajuci trend bude pokracovat. Uvidime kde je ta pomyselna hranica, kedze vo vacsine poprednych krajin, kde sa najlepsie predava, je jeho cena stale hlboko pod urovnou priemernej mzdy a ta vo vacsine tychto krajin tiez stale rastie.

  • Proč by měla být cena kolem 20 000 – 30 000,-Kč vysoká ?
   Jak píšeš, jedná se o spotřební zboží, párátka na zuby stojí 10 korun a špičkový telefon 25 000,-Kč . Nevidím na tom nic divného.
   Nechceš telefon za 30 000,-Kč ? Nekupuj ho. Když ho nekoupí dalších 30 milionů, tak Samsung zlevní.
   Ale protože je spousta lidí jako jsem já, tak si telefon za 25 000,-Kč v klidu koupí. A za 2 roky znovu.
   25 000,-Kč jednou za dva roky není likvidační částka pro domácnost :D

 4. Uvádění modelů dříve je další z manter novinářů bez jakéhokoli opodstatnění. Něco jako AMOLED u iPhone nebo flagship killer:-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).