Domů » Bleskovky » Samsung bude v předobjednávkách Galaxy S20 štědrý. Ne ale u všech modelů

Samsung bude v předobjednávkách Galaxy S20 štědrý. Ne ale u všech modelů

Za dva týdny Samsung odhalí své nové vlajkové smartphony pro první polovinu letošního roku, dočkáme se tří modelů řady Galaxy S20 a také ohebného véčka Galaxy Z Flip. Premiéra se odehraje 11. února a patrně krátce poté Samsung spustí předobjednávky. Pro některé rychlé zájemce navíc Samsung chystá poměrně hodnotný dárek.

Galaxy S20+ a S20 Ultra: v předobjednávkách Galaxy Buds+ zdarma

Samsung bude k modelům Galaxy S20+ a S20 Ultra přibalovat sluchátka Galaxy Buds+, tedy novou generaci bezdrátových špuntů, která bude společně s novým smartphony představena. Akce se dle všeho nebude týkat základního modelu Galaxy S20, takže patrně dojde k zajímavému paradoxu, kdy Galaxy S20 se sluchátky Galaxy Buds+ vyjde ve výsledku dráž, než větší a vybavenější Galaxy S20+ se sluchátky zdarma.

galaxy buds

Zatím nevíme, zda se bude Samsung rozdávat sluchátka v předobjednávkách ohebného smartphonu Galaxy Z Flip, díky informátorovi Maxi Weinbachovi však víme, že v základním balení je nenajdeme.

Galaxy Buds+ budou vypadat podobně jako současná generace, dočkají se ale vylepšeného zvuku a citelně větší výdrže na jedno nabití. Ochuzeni však budeme o aktivní potlačení okolního hluku, se kterým přišel loni konkurenční Apple u svých sluchátek AirPods Pro. Galaxy Buds+ dorazí v černé, bílé a modré barvě.

Zatím nevíme, zda se bude jednat o globální akci, nebo ji Samsung omezí pouze na vybrané trhy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments