Domů » Bleskovky » Samsung bude v Číně prodávat Galaxy Note II s podporou dvou SIM karet

Samsung bude v Číně prodávat Galaxy Note II s podporou dvou SIM karet

V zámoří byla pro mnohé zájemce těžká už samotná volba mezi LTE a HSPA verzí nového Galaxy Note II od Samsungu. My jsme byli díky našim milým operátorům o toto tíživé rozhodování ochuzeni, každopádně přichází na řadu další verze Samsung Galaxy Note II, jež minimálně na čínském trhu zamotá hlavu potenciálním zákazníkům ještě více. Jedná se totiž verzi s podporou dvou SIM karet.

Čínská novinka se bude chlubit zvláštním mixem dvou velikostí SIM karet – jeden slot je připraven pro klasickou „plnou“ velikost SIM karty, druhý slot je pak přichystán pro micro SIM kartu. Zvláštní volba, která pravděpodobně vychází z původního rozvržení Galaxy Note II.

Na telefonu se pak nic zásadního neměnilo – Galaxy Note II má své klasické „čtyřjádro“ o taktu 1,6 GHz a obrovský 5,5“ Super AMOLED HD displej. Pokud byste tedy měli o tento telefon zájem a rozhodli se pro koupi z nějakého neoficiálního zdroje, mějte připraveny své SIM karty různých velikostí a peníze již 3. prosince, kdy se Samsung Galaxy Note II s podporou dvou SIM karet dostává na pulty čínských obchodů.

Zdroj 

Miroslav Václavík

3 komentářů

  1. keni (neregistrovaný)

    Takze radeji telefon z ciny nez z oficialniho dovozu. Bude to predpokladam za 1/3 cenu a jeste s vyhodou. Netyka se ostatnich trhu EU, kde lze zakoupit od operatora dotovane zarizeni.

    • Ondřej Gardavský

      Za třetinovou cenu to nebude – známé značky, jako třeba Samsung, jsou tady v Číně nezřídka dražší než v ČR, tedy pokud se bavíme o oficiálním prodeji (i tady existuje šedý dovoz, kde se jsou ceny o něco zajímavější). Třeba ta cena na tom obrázku (5699 RMB) dělá v přepočtu 17899 Kč – teď nevím, za kolik je Note na pultech v ČR, ale odhadoval bych, že to bude o něco míň (Heureka patrně podobně jako Seznam blokuje přístupy z čínských IP adres a VPN teď zapínat nemůžu). Na „1/3 cenu a ještě s výhodou“ se člověk dostane jen u čínských „noname“ značek, kde se sice občas najdou velmi zajímavé kousky, ale vybrat v tom množství „šrotu“ správně dá docela práci…

    • Díky za info, zase jsem přišel o další iluzi ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).