Samsung bude v Číně prodávat Galaxy Note II s podporou dvou SIM karet

V zámoří byla pro mnohé zájemce těžká už samotná volba mezi LTE a HSPA verzí nového Galaxy Note II od Samsungu. My jsme byli díky našim milým operátorům o toto tíživé rozhodování ochuzeni, každopádně přichází na řadu další verze Samsung Galaxy Note II, jež minimálně na čínském trhu zamotá hlavu potenciálním zákazníkům ještě více. Jedná se totiž verzi s podporou dvou SIM karet.

Čínská novinka se bude chlubit zvláštním mixem dvou velikostí SIM karet – jeden slot je připraven pro klasickou „plnou“ velikost SIM karty, druhý slot je pak přichystán pro micro SIM kartu. Zvláštní volba, která pravděpodobně vychází z původního rozvržení Galaxy Note II.

Na telefonu se pak nic zásadního neměnilo – Galaxy Note II má své klasické „čtyřjádro“ o taktu 1,6 GHz a obrovský 5,5“ Super AMOLED HD displej. Pokud byste tedy měli o tento telefon zájem a rozhodli se pro koupi z nějakého neoficiálního zdroje, mějte připraveny své SIM karty různých velikostí a peníze již 3. prosince, kdy se Samsung Galaxy Note II s podporou dvou SIM karet dostává na pulty čínských obchodů.

Zdroj 

Autor článku
Miroslav Václavík
image/svg+xml
+

Kapitoly článku