Samsung Ativ S hlásí zpoždění: V UK se začne prodávat až v prosinci

Samsung Ativ S (preview) byl vůbec prvním oficiálně představeným telefonem s operačním systémem Windows Phone 8, ale na jeho uvedení do prodeje si ještě budeme muset počkat. Už v minulosti jsme vás informovali, že na český trh je jeho uvedení naplánováno na leden příštího roku, ve Velké Británii a Německu se však měl začít prodávat už v polovině listopadu. Teď je ale jasné, že tento termín Samsung nestihne a první kusy by se mezi uživatele v těchto zemích měly dostat nejdříve 10. prosince. Není však vyloučeno, že dodávky naberou dalšího zpoždění v řádech dnů.

  

Pokud si chcete telefon s Windows Phone 8 pořídit nyní, máte možnost sáhnout po HTC 8X (recenze + videopohled), který se od 1. listopadu oficiálně prodává v České republice, případně si zajet do Německa pro Lumii 920. Na začátku prosince by u nás měl být dostupný sympatický model HTC 8S, jehož doporučená koncová cena byla stanovena na 7 999 Kč a půjde tak o vůbec nejlevnější telefon s mobilními osmičkami. V polovině prosince bychom se měli dočkat oficiální uvedení Lumií 820 a 920.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku