Domů » Bleskovky » Máme pro vás seznam zařízení od Samsungu, které dostanou Android 6.0

Máme pro vás seznam zařízení od Samsungu, které dostanou Android 6.0

Někteří výrobci již oficiálně přislíbili uvolnění aktualizace na Android 6.0 pro vybrané modely. Namátkou například LG, Sony, HTC, Huawei, Honor či BlackBerry. Nyní se přidává také Samsung, i když se zatím nejedná o oficiální oznámení. Britský server TimesNews.co.uk totiž zveřejnil screenshot stránky z interních dokumentů Samsungu, na které najdeme seznam zařízení, jež se v budoucnu dočkají aktualizace na nejnovější verzi Androidu.

Samotná distribuce aktualizací bude u  Samsungu rozdělena do dvou fází. V té první se dočkají například majitelé Galaxy S6 edge+ (recenze), kterým Marshmallow dorazí už v prosinci. V tento termín update dostane také Galaxy Note 5 (videopohled), nicméně ten se u nás oficiálně neprodává.

V lednu 2016 se dočkají modely Galaxy S6 a Galaxy S6 edge (recenze), v únoru pak Galaxy Note 4 (recenze) a Galaxy Note edge (recenze). Později aktualizace dorazí také na Samsung Galaxy S5 a Galaxy Alpha. V druhé fázi, která zatím nemá přesný termín, bude Android 6.0 uvolněn pro smartphony Galaxy A3, A5, A7, A8, E5 a E7.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments