Domů » Bleskovky » Samsung v červnu aktualizuje modely Galaxy A3, A5 a A7 na Android 5.0

Samsung v červnu aktualizuje modely Galaxy A3, A5 a A7 na Android 5.0

Prémiová řada Galaxy A má v otázkách aktualizací vysokou prioritu, Androidu 5.0 se ale dosud nedočkala. Výjimkou budiž část modelů Galaxy A3 z ruské distribuce, jež update již v rámci testování obdržela. Ani pro ostatní nicméně čekání již nebude dlouhé.


Samsung Galaxy A5 je jedním z trojice modelů, pro něž update na Android 5.0 již klepe na dveře

Aktualizace je totiž takřka a původní předpoklad vydání v červnu nyní potvrdil i britský operátor ThreeUK na svém Twitteru. Pokud jste tak majitelem některého z trojice modelů Galaxy A3, A5 (recenze) či A7, pak vězte, že nejnovějšího Androidu se dočkáte v horizontu několika týdnů.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. Petr (neregistrovaný)

    Samsung A3 v pulce srpna ani tuk..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).