Sledujte nás na YouTube

Samsung v červnu aktualizuje modely Galaxy A3, A5 a A7 na Android 5.0

Prémiová řada Galaxy A má v otázkách aktualizací vysokou prioritu, Androidu 5.0 se ale dosud nedočkala. Výjimkou budiž část modelů Galaxy A3 z ruské distribuce, jež update již v rámci testování obdržela. Ani pro ostatní nicméně čekání již nebude dlouhé.


Samsung Galaxy A5 je jedním z trojice modelů, pro něž update na Android 5.0 již klepe na dveře

Aktualizace je totiž takřka a původní předpoklad vydání v červnu nyní potvrdil i britský operátor ThreeUK na svém Twitteru. Pokud jste tak majitelem některého z trojice modelů Galaxy A3, A5 (recenze) či A7, pak vězte, že nejnovějšího Androidu se dočkáte v horizontu několika týdnů.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. Petr (neregistrovaný)

    Samsung A3 v pulce srpna ani tuk..

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *