Domů » Bleskovky » Samsung 20. června v Londýně představí nová zařízení řady Galaxy a Ativ

Samsung 20. června v Londýně představí nová zařízení řady Galaxy a Ativ

V červnu bude v Londýně rušno; na 18. 6. má tiskovou konferenci naplánovanou společnost Huawei a o dva dny později se zde uskuteční Samsung Premiere 2013. Z pozvánky je patrné, že se dočkáme představení jednoho či více zařízení modelové řady Galaxy (Android) a zřejmě i nového smartphonu se systémem Windows Phone (řada Ativ).

Nevylučujeme, že se zde objeví nová generace chytrého fotoaparátu Galaxy Camera či tabletu Ativ se systémem Windows. Celá show bude streamována live skrze YouTube kanál Samsungu 20. června od 20:00 našeho času.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. tak na ten telefoun ATIV jsem zvědavý.. Co na Ativ S chtějí vylepšovat? Software se nedočkáme, zbytek je kopie S3 (S4?)

 2. Myslim ze Samsung moc dobre vi (narozdil od jinych), ze Windows Phone nema smysl, tak bych tipoval, ze predstavovana zarizeni modelove skupiny Ativ nebudou telefony, ale tablety s Windows 8, ktere se take radi do produktu s oznacenim Ativ.

  • Royce (neregistrovaný)

   Nebo naopak Samsung ví, že se nemůže úplně odříznout od vzestupující platformy, tak jakž takž udržuje krok..

  • myslím, že by mohli oživit UMPC a představit Ativ s dvoujádrovým atomem a win8

 3. Jan (neregistrovaný)

  Pokial Ativ, tak nejaku nizsiu verziu. Nemyslim, ze pojde o nastupcu Ativ S.

 4. rek

  bych ze pujde o nove Taby ve verzi JB 4.2.2 a Windows

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).