Domů » Bleskovky » S námi sdílený: T-Mobile představil první neomezený tarif se sdíleným internetem

S námi sdílený: T-Mobile představil první neomezený tarif se sdíleným internetem

T-Mobile dnes na tiskové konferenci v Praze oznámil, že v pondělí 18. srpna zpřístupní novou nabídku pro rezidentní zákazníky a živnostníky. V jejím rámci bude možné k jednomu neomezenému tarifu S námi síť nesíť nebo vyššímu pořídit až pět tarifu S námi sdílený; každý za cenu 449 Kč/měsíc. Všichni členové takto vzniklé skupiny mohou neomezeně volat a posílat SMS do všech sítí v České republice a sdílet 1,5 až 3 GB dat vázaných k mateřskému tarifu. Tuto službu T-Mobile nabízí jako vůbec první operátor v ČR.

S námi sdílený

Podle vyjádření T-Mobilu většina zákazníků v tarifech S námi dnes nespotřebuje data, jež jsou součástí tarifu. Proto operátor přichází s možností tento objem dat sdílet až s pěti dalšími hlasovými SIM kartami. Mateřským tarifem může být buď některý z tarifů S námi síť nesíť, S námi bez hranic nebo S námi bez hranic+. Objem dat vázaný právě k mateřské kartě je možné sdílet s až pěti dalšími přidruženými kartami, které budou mít nastaven nový hlasový tarif S námi sdílený. Tarif S námi sdílený za 449 Kč mohou získat noví i stávající zákazníci. Je tedy možné na něj přejít z jiného smluvního tarifu i z předplacenky.

Délka kontraktu je v tomto případě 24 měsíců. Podle úrovně mateřského tarifu mohou karty sdílet objem dat 1,5 až 3 GB. Účtování je záležitostí pouze jedné vystavené faktury právě k mateřskému tarifu.

Sdílený internet

Operátor rovněž od února letošního roku nabízí Sdílený internet na extra datové SIM kartě pro tablet či notebook za 99 Kč/měsíc. Nově operátor rozšiřuje možnost sdílet datový objem z tarifů Síť nesíť, S námi bez hranic a S námi bez hranic+ až na dalších pět karet s datovým tarifem Sdílený internet. Původně přitom bylo možné ke každé smlouvě mít pouze jednu takovou SIM kartu.

Sdílený internet z mateřského tarifu lze tedy nově teoreticky využívat až na deseti dalších zařízeních najednou – internet v mobilu lze sdílet s pěti dalšími členy rodiny v rámci neomezených hlasových tarifů S námi sdílený a Sdílení internet do tabletu či notebooku z únorové nabídky teď mohou zákazníci využívat rovněž pětkrát.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. No, že bych se z toho posadil na zadek, to zrovna ne. Kdyby alespoň každé číslo přidalo k „mateřskému“ tarifu třeba 1GB dat, tak budiž. Ale krom neomezeného volání/SMS, které dnes (v době smartphonů) asi moc lidí úplně netankuje, mi to nepřijde, jako něco super.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).