Domů » Bleskovky » S hodinkami Samsung Gear můžete nově plánovat trasy MHD v českých a slovenských městech

S hodinkami Samsung Gear můžete nově plánovat trasy MHD v českých a slovenských městech

Samsung dnes oznámil novou aplikaci pro chytré hodinky Gear, která se jmenuje MHD a dělá přesně to, co byste od ní očekávali – vyhledá spoje městské hromadné dopravy ve vybraných městech České republiky a Slovenska. Aplikace umí na základě vaší GPS polohy najít nejbližší stanici, optimálně vypočítat trasu do cíle a najít odjezdy spojů i s přestupem. 

 

MHD pro hodinky Gear prozatím funguje v Praze, Brně a Plzni, brzy má přibýt Ostrava, Hradec Králové a další velká česká a slovenská města. Aplikace MHD pro Gear je kompatibilní s modely Gear, Gear 2, Gear 2 Neo a Gear S. Uživatelé ji mohou zdarma stáhnout přes obchod Samsung Gear Apps, který naleznou ve spárovaném mobilním přístroji.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).