Domů » Bleskovky » Rychlý přehled pro telefony Nokia Lumia aktualizován: Umí zobrazit informace z externích aplikací

Rychlý přehled pro telefony Nokia Lumia aktualizován: Umí zobrazit informace z externích aplikací

Microsoft aktualizoval systémovou položku Rychlý přehled (Glance screen) pro vybrané telefony Nokia Lumia. Tato položka má starosti nastavení informací zobrazujících se na obrazovce zamčeného zařízení, dosud bylo možné touto cestou zobrazit čas, datum, notifikace aplikací a další drobné informace.

  Aktualizace Rychlého přehledu přidává možnost zobrazovat rozšířené informace z vybraných aplikací, podobně jako to umí zamykací obrazovka. Prozatím jsou podporovány aplikace MSN Počasí a MSN Zdraví a Fitness, tudíž se můžete dozvědět informace o počasí, případně o vaší sportovní aktivitě, aniž byste byli nuceni odemknout telefon. Aktualizovanou verzi Rychlého přehledu si můžete stáhnout z následujícího odkazu nebo ručním zkontrolováním aktualizací aplikací přímo ve Windows Phone Store.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. Lukáš (neregistrovaný)

  Blbý je, že se mi tím změní i pozadí zamykací obrazovky, nebo se pletu ?

  • lerion (neregistrovaný)

   Ono to ani jinak fungovat nemá. Prostě to jen „kopíruje“ obsah na zamykací obrazovce.

 2. bohužel se nepleteš. Tohle ještě úplně nezvládli

 3. aplikacia pocasie nevie pouzivat bing pozadie…a dlazdica nevie byt transparent… + to pocasie sa neda nastavit na pevno na glance ale je len par sekund a objavi sa len po mavnuti rukou… cize totalne cele zle…

 4. počasí od Microsoftu nepoužívám.. Mám placený forecast..

 5. Počasí nepotřebuju, ale oceňuji především jednu novinku, která v článku není zmíněna, a tou je zobrazování jména dne a přesného data (pátek 3. října). To jsem měl kdysi i na Symbianu a tady mi to trošku chybělo. Aktualizaci nade vše vítám.

 6. Celkom fajn. Mozno ze casom pridaju aj ine app ktore sa budu moct zobrazovat na glance. To ze sa to zobrazi po mavnuti rukou, alebo vybrati z vrecka je lepsie akokeby to svietilo non-stop. Z mojho pohladu samozrejme.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).