Domů » Bleskovky » Rovio zkusí oživit Angry Birds. Tentokrát po vzoru Candy Crush Saga

Rovio zkusí oživit Angry Birds. Tentokrát po vzoru Candy Crush Saga

Finská společnost Rovio má nejlepší časy za sebou, na klasické Angry Birds si již dnes málo vzpomene, tím méně na jejich herní odbočky. Přesto na téma naštvaných ptáků vzniká další hra, která bude ke stažení už za dva dny. Namísto klasického střílení prasat z praku nás ale čeká praskání bublin.

aa-angry-birds-blast-hero

Chystaná hra se bude jmenovat Angry Birds Blast a půjde o jakousi obdobu série Candy Crush Saga, přičemž zakomponování naštvaného ptactva zde bude zřejmě jen kvůli vytěžování slavné značky. Princip je jinak velmi jednoduchý – ničíte shluky barevných hranatých bublin, z nichž osvobozujete známé ptačí postavy.

Plněním jednotlivých levelů postupujete hrou dále, podle zvyklostí vám budou hru ztrpčovat omezení, která bude možné obejít mikrotransakcemi. Pokud si hru stáhnete v den vydání, tj. 22. 12., dostanete balíček kreditů v hodnotě 10 dolarů zdarma, musíte se však zaregistrovat na těchto stránkách. Angry Birds Blast vyjde na platformách Android a iOS.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

 1. Tak podle videa to vypadá na propadák, takových her v shopu stovky …
  Každý to nejprve stáhne protože „Rovio“,ale bude následovat uninstall, protože tu máme nepřekonanou Candy.

  • Prostor určitě je, např. udělat to bez průtokového inapp.

   • Jestli myslíš bez inapp plateb, tak jsi úplně mimo. Inapp platby jsou jediný způsob, jak vydělat, protože když chceš za hru peníze ve storu, tak warez a máš smůlu.

   • Shepii (neregistrovaný): Ne, mám na mysli bez průtokového inapp, tedy za náplň typu diamanty, střelivo, životy…. Nákup levelů či postav beru jako prostě pořízení hry, byť části.
    Ale to je jedno, Rovio to udělá stejně průtokově.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).