Sledujte nás na YouTube

Rovio a DreamWorks představili novou hru The Croods, vyjde 14. března (oživeno)

Finské studio Rovio, jež je známé především díky úspěšné sérii Angry Birds, představilo novinku, na které pracuje ve spolupráci s filmovým gigantem DreamWorks. Na plátna kin se totiž chystá animovaný snímek The Croods (u nás pod názvem Croodsovi) vyprávějící o prehistorické rodince, jež byla vůbec tou první na světě.

Hra se bude, stejně jako film, točit právě kolem prehistorické skupinky, kdy budete v roli jednotlivých členů rodiny hledat a sbírat vše potřebné pro přežití v nelehkých dobách čtvrtohor. Konkrétnější informace zatím nejsou známy, budeme si tak muset vystačit už jen s datem vydání. To bylo stanoveno na 14. března. 

Aktualizováno 8. března

Týden před oficiální premiérou vydali autoři hry nový trailer, který odhaluje grafiku hry a zdá se, že se máme na co těšit. Doufejme, že hratelnost bude minimálně stejně chytlavá jako zveřejněný klip.

Miroslav Václavík

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *