Domů » Bleskovky » Rovio a DreamWorks představili novou hru The Croods, vyjde 14. března (oživeno)

Rovio a DreamWorks představili novou hru The Croods, vyjde 14. března (oživeno)

Finské studio Rovio, jež je známé především díky úspěšné sérii Angry Birds, představilo novinku, na které pracuje ve spolupráci s filmovým gigantem DreamWorks. Na plátna kin se totiž chystá animovaný snímek The Croods (u nás pod názvem Croodsovi) vyprávějící o prehistorické rodince, jež byla vůbec tou první na světě.

Hra se bude, stejně jako film, točit právě kolem prehistorické skupinky, kdy budete v roli jednotlivých členů rodiny hledat a sbírat vše potřebné pro přežití v nelehkých dobách čtvrtohor. Konkrétnější informace zatím nejsou známy, budeme si tak muset vystačit už jen s datem vydání. To bylo stanoveno na 14. března. 

Aktualizováno 8. března

Týden před oficiální premiérou vydali autoři hry nový trailer, který odhaluje grafiku hry a zdá se, že se máme na co těšit. Doufejme, že hratelnost bude minimálně stejně chytlavá jako zveřejněný klip.

Miroslav Václavík

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).