Ronaldovi ruply nervy. Fanouškovi po zápase zničil telefon

christiano ronaldo

Po sobotní prohře Manchesteru United jeho portugalský útočník Cristiano Ronaldo neudržel nervy na uzdě a při odchodu ze hřiště vyrazil jednomu z fanoušků telefon z ruky.

Prohru 1:0 na domácím hřišti Ronaldo neunesl a zlost si vylil na jednom z fanoušků. Nyní jej prostřednictvím příspěvku na Instagramu pozval na další zápas a za svůj emoční výbuch se omluvil. Zároveň zmínil, že by měl jako sportovec jít příkladem mladým a lépe zvládat své emoce i v tak náročných momentech, jako byla sobotní porážka.

Ronaldo Caught On Camera SMASHING Fan's Phone

Incidentem se již zabývá manchesterský klub i místní policie, která přijala oznámení o napadení na stadionu Goodison Park. Ronaldův tým se aktuálně nachází na sedmém místě tabulky Premier League, přičemž jeho sobotní vítězný soupeř Everton aktuálně zabírá místo sedmnácté. Pro zlost tedy Ronaldo měl důvod, protože výhra Manchesteru se považovala za samozřejmost. Jeho chování to ale samozřejmě neospravedlňuje.

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku