Domů » Články » Robosauři útočí !

Robosauři útočí !

obrazekPíše se rok 2513 a na Zemi útočí armáda robotických dinosaurů. Jedinou šancí několika málo šťastlivců, kteří přežili drtivý útok dinosaurů je Raptor9000, robosaurus lidské výroby. Pokud se rozhodnete vyzkoušet hru Cybersaurus, dostane se do vašich rukou právě Raptor9000, mocná zbraň a jediná šance jak zvrátit nepříznivou situaci pro lidskou rasu.

A co vlastně hra nabízí ? Není toho zrovna málo – 11 map kompletně ve 3D grafice. Vše se odehrává na šesti různých planetách a v rozmanitých prostředích. Najdeme zde mnoho různých nepřátel s různou AI. Herní zážitek vylepšují 3D animace.

Pokud si budete chtít Cybersaura vyzkoušet, budete k tomu potřebovat PPC s minimálně 200 Mhz procesorem, 4 MB RAM a 10 MB volného místa.

Trial verzi si můžete stáhnout v naší Download sekci.

obrazek

Zdroj: pocketgamer.org

Jiří Hálek

Diskuze k článku

  1. to bude nejaky shit. ma to male naroky. age of empires, to je rezba! na compactu se neseka, ale zere 10mb ramek. pokusim se to sehnat, ale nemam z toho moc dobry 1.dojem

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).