Domů » Bleskovky » Revoluce od O2 pokračuje: Neomezené volání také pro předplacené karty

Revoluce od O2 pokračuje: Neomezené volání také pro předplacené karty

Tuzemský operátor O2 pokračuje v rozšiřování nabídky FREE. Od 20. května mohou neomezené volání a SMS využívat také zákazníci s předplacenou kartou, a to pokud si aktivují jeden z následujících týdenních FREE balíčků:

Název balíčku Neomezené volání Neomezené SMS Internet v mobilu Cena (Kč/týden)
FREE O2 v síti O2 100,-
FREE CZ do všech sítí v ČR do všech sítí v ČR 250 MB 225,-
FREE CZ data L do všech sítí v ČR do všech sítí v ČR 750 MB 275,-

Platnost každého balíčku je 7 dní, po vypršení se balíček vždy automaticky obnoví (podmínkou je dostatečná výše kreditu)

Týdenní FREE balíčky si mohou od 20. května 2013 aktivovat všichni zákazníci předplacených služeb O2 s jedním z tarifů NA!HLAS, NA!DLOUHO a NA!PIŠTE. Aktivaci i deaktivaci balíčku bude možné provést zasláním aktivační SMS, dále půjdou balíčky jednoduše objednat přes samoobsluhu Moje O2.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. XX (neregistrovaný)

  No mě to příjde spíše jako zdražení předplacenek.Do minulého měsíce jsem využíval hlavně data a to za 20 kč na týden,při dobití za 300,ted už to zrušili a tohle rozhodně pozitivně neláká.Už jsem se rozhodl a přenesu si číslo k Mobil.cz.Volám málo a ty data?Dost rozdíl.

  • Cleric (neregistrovaný)

   Já bych ještě počkal do příštího pondělí, to má svou nabídku ukázat Tesco Mobile. Na tu čekám já.

 2. Cleric (neregistrovaný)

  Ale hlavně mě zajímá jak na to zareaguje T-Mobile a Vodafone. Pokud Vodafone něco takového taky představí nebudu muset přecházet k „virtuálovi“ :-D

 3. d456 (neregistrovaný)

  Tarif FREE CZ za 100Kč/týden by nebyl špatný.

 4. mimonaut (neregistrovaný)

  Zajímá mne, co se stane, když mi na konci týdne zbude kredit třeba jen 80,-

  to si následující týden už nezavolám a k internetu se nepřipojím, nebo se začne tarifikovat podle klasického modelu za minuty?

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *