Domů » Bleskovky » Revoluce od O2 pokračuje: Neomezené volání také pro předplacené karty

Revoluce od O2 pokračuje: Neomezené volání také pro předplacené karty

Tuzemský operátor O2 pokračuje v rozšiřování nabídky FREE. Od 20. května mohou neomezené volání a SMS využívat také zákazníci s předplacenou kartou, a to pokud si aktivují jeden z následujících týdenních FREE balíčků:

Název balíčku Neomezené volání Neomezené SMS Internet v mobilu Cena (Kč/týden)
FREE O2 v síti O2 100,-
FREE CZ do všech sítí v ČR do všech sítí v ČR 250 MB 225,-
FREE CZ data L do všech sítí v ČR do všech sítí v ČR 750 MB 275,-

Platnost každého balíčku je 7 dní, po vypršení se balíček vždy automaticky obnoví (podmínkou je dostatečná výše kreditu)

Týdenní FREE balíčky si mohou od 20. května 2013 aktivovat všichni zákazníci předplacených služeb O2 s jedním z tarifů NA!HLAS, NA!DLOUHO a NA!PIŠTE. Aktivaci i deaktivaci balíčku bude možné provést zasláním aktivační SMS, dále půjdou balíčky jednoduše objednat přes samoobsluhu Moje O2.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. XX (neregistrovaný)

  No mě to příjde spíše jako zdražení předplacenek.Do minulého měsíce jsem využíval hlavně data a to za 20 kč na týden,při dobití za 300,ted už to zrušili a tohle rozhodně pozitivně neláká.Už jsem se rozhodl a přenesu si číslo k Mobil.cz.Volám málo a ty data?Dost rozdíl.

  • Já bych ještě počkal do příštího pondělí, to má svou nabídku ukázat Tesco Mobile. Na tu čekám já.

 2. Ale hlavně mě zajímá jak na to zareaguje T-Mobile a Vodafone. Pokud Vodafone něco takového taky představí nebudu muset přecházet k „virtuálovi“ :-D

 3. d456 (neregistrovaný)

  Tarif FREE CZ za 100Kč/týden by nebyl špatný.

 4. Zajímá mne, co se stane, když mi na konci týdne zbude kredit třeba jen 80,-

  to si následující týden už nezavolám a k internetu se nepřipojím, nebo se začne tarifikovat podle klasického modelu za minuty?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).