Domů » Bleskovky » Rendery tajemného tabletu od HTC: Realita nebo podvrh?

Rendery tajemného tabletu od HTC: Realita nebo podvrh?

V pavoučí síti internetu uvízly poměrně zajímavé snímky tajemného tabletu od tchajwanského výrobce HTC. Na první pohled zaujme netradičně řešená konstrukce zařízení, která vybočuje ze všech současně zaběhlých trendů. V kuloárech se hovoří, že tělo tabletu bude tvořeno polykarbonátem a mělo by mít i velice tenký design. Čeho si lze na první pohled též všimnout, je přítomnost zadního fotoaparátu a přední kamerky, které jsou nezvykle umístěny v dolní části tabletu. V útrobách by se měl ukrývat čtyřjádrový čipset Tegra 3 s taktem 1,7 GHz, kterému by měl sekundovat rovný 1 GB operační paměti.

   

Spekulace dále hovoří, že tajemný tablet bude disponovat dotykovým panelem s úhlopříčkou 10“. Jeho rozlišení však prozatím zůstává i nadále velkou záhadou. Jako operační systém poslouží již tradičně Android, který výrobce opět obohatí o vlastní grafickou nadstavbu Sense. Na závěr je vhodné dodat, že se zatím jedná o pouhé spekulace a další informace se snad objeví po letošním veletrhu IFA 2012, na kterém samozřejmě nebude chybět ani naše redakce.

   

Zdroj

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

6 komentářů

  1. Tak snad je to opravdu jen podvrh.

  2. No kdyz nic jinyho, tak je imho blbost, aby byly cocky z obou stran na stejnem miste (kvuli fyzickym rozmerum cocky).

    A ten velkej ramecek z jedne strany bez ovladacich prvku taky moc smysl nedava..

  3. prvy kvalitny tablet s androidom nad ktorym by sa dalo rozmyslat nebyt toho fotoaparatu, ktory je tak dementne umiestneni. Ale snad je to len podvrh a HTC zapracuje na lepsom tablete

  4. MartinK (neregistrovaný)

    Mě se to líbí, vetší rámeček z jedné strany zajišťuje pohodlnější držení bez patlání displeje (v určitých polohách). A na umístění čočky fotoaparátu nevidím nic vysloveně špatného, stejně je nesmysl fotit tabletem víc než občasnou momentku (a i to vypadá směšně).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).