Domů » Bleskovky » Redmi K20 zná konečně datum svého odhalení. Potvrzují se další funkce

Redmi K20 zná konečně datum svého odhalení. Potvrzují se další funkce

První vlajkový smartphone značky Redmi s označením K20 se blíží, jeho výrobce na sociálních sítích konečně odhalil datum premiéry. Stane se tak příští úterý 28. května v Číně, počítáme však s tím, že bude prodáván globálně, byť možná pod značkou Pocophone.

Redmi K20 je propagován skrze novou sérii upoutávek, které odhalují vybrané vlastnosti. Potvrdit již můžeme přítomnost 48Mpx fotoaparátu, který bude postaven na fotočipu Sony IMX586. Díky následující videoupoutávce máme také potvrzeno, že se dočkáme natáčení super slow motion záběrů s 960 snímky za vteřinu.

Redmi K20 960fps Slow Motion Video Teaser

Redmi K20 má kromě fotografických vlastností oslnit i velmi vysokým výkonem, i přesto má být nabízen za velice konkurenceschopnou cenu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).