Domů » Bleskovky » Redmi K20 Pro přichází v edici Signature: vsází na pravé zlato a diamanty

Redmi K20 Pro přichází v edici Signature: vsází na pravé zlato a diamanty

Značka Redmi má plnit roli jakéhosi „béčka“ Xiaomi, ale funguje zcela samostatně a nebojí se experimentovat. Dokazujete to nově představený smartphone Redmi K20 Pro Signature Edition.

redmi k20 signature

Redmi K20 Pro je čínská varianta globálního modelu Xiaomi Mi 9T, která v rámci značky nese prapor vlajkové lodě. Signature Edition je luxusní varianta, která se pyšní zády z pravého zlata a písmenem K v pravém dolním rohu, které je vyhotoveno z diamantů. Od tohoto se také odvíjí cena, která bude v Indii činit 480 tisíc rupií (asi 160 tisíc korun bez DPH). Tento telefon rozhodně nebude pro každého, Xiaomi také vyrobí pouze 20 kusů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. zlato v hrdle

    sorry jako ale výkal bude výkal i když bude ve zlate

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).