Domů » Bleskovky » Redmi K20 na první oficiální fotografii: dostane záda s netradičním gradientem

Redmi K20 na první oficiální fotografii: dostane záda s netradičním gradientem

Už jen necelý týden nás dělí od odhalení nového vlajkového smartphonu značky Redmi. Čínská firma spadající pod giganta Xiaomi nyní na sociálních sítích odhalila vzhled jeho zad.

redmi K20

Redmi K20: netradiční gradient

Redmi K20 dostane záda se zaoblenými okraji a originálním barevnými obrazci, které budou patrně měnit odstín podle úhlu dopadu světla. Záda telefonu budou domovem pro hlavní fotoaparát sestávající se ze tří čoček umístěných pod sebe, namísto jednotného fotomodulu Redmi zvolí rozmístění 1 + 2. Hlavní snímač již má potvrzené rozlišení 48 megapixelů a schopnost záznamu super slow motion videa v 960 fps.

Čtečku otisků prstů na zádech nenajdeme, neboť bude součástí rozměrného a nijak nenarušeného displeje; selfie kamerka se má totiž vysouvat z horní strany. Redmi K20 má dále dostat do výbavy 4 000 mAh akumulátor a čipset Qualcomm Snapdragon 855, který bude možné maximálně „ždímat“ díky funkci Game Turbo 2.0. Premiéra telefonu se odehraje 28. května.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Kdyby to tak byl raději nějaký elegantní kov, karbon nebo něco podobného, co nevypadá jak kolotočařina.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).